Яскрава вішалка з піддону до передпокою

Ще один симпатичний та недорогий проект своїми руками, головним матеріалом для якого служить дерев'яний піддон-палет. В результаті нескладних дій у вас вийде яскрава вішалка з піддону для верхнього одягу, сумок та головних уборів, яка прикрасить передпокій у квартирі чи веранду на дачі.

вішалка з піддону своїми руками

Необхідні матеріали

  • дерев'яний піддон
  • набір гачків для одягу
  • саморізи, дриль, можливо, пила
  • нждачка або шліфувальна машина
  • фарби для дерева, лак

майстер-клас вішалка з піддону своїми руками

Вішалка з піддону: хід роботи

Після того, як днище та зайві, на ваш погляд, деталі видалені, поверхню майбутньої вішалки потрібно добре відчистити, переконатися у відсутності небажаних запахів, потім добре пройтися наждачкою або шліфувальною машинкою по нерівних місцях, пофарбувати у кілька яскравих кольорів та розкрити лаком.

вішалка з піддону - хід роботи

Гачки, різні полички та тримачі можна придбати в магазині. Заздалегідь продумайте і окресліть олівцем місця кріплення гачків, щоб було зручно вішати одяг та аксесуари. Потім прикріпіть їх до піддону. Повісьте вішалку на стіну. Кріплення має бути надійним, тому що вішалка з піддону важить чимало!

вішалка з палети

Просто та швидко! Яскрава вішалка з піддонів не тільки послужить хорошу службу, а й пожвавить інтер'єр! Вішайте одяг і милуйтеся результатом. Ще кілька варіантів вішалок із дерев'яного піддону дивіться нижче.

вішалка з піддону своїми руками

вішалка в передпокій з піддону

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *