Зелена ідея для дому: живі мохові плитки MOSStile

Сьогодні «живі» стіни з вертикальним озелененням стали, мабуть, одним із найулюбленіших способів дизайнерів прикрасити екстер'єр чи інтер'єр будинку. І це зовсім не дивно, що сучасні течії в моді все більше ґрунтуються на екологічному дизайні, а люди стали все більше повертатися до витоків природи.

Італійська студія дизайну Benetti Stone Philosophy розвинула ідею озеленення житла ще далі, розробивши серію живих плиток MOSStile з невибагливих сортів моху (лишайника). Стіна, викладена з таких плиток, майже не потребує якогось особливого догляду після встановлення. Рослини не потрібно поливати, удобрювати або стригти, для їхнього пишного росту достатньо підтримувати вологість повітря в приміщенні не менше 50%.

Моховим плиткам протипоказаний пряме сонячне світло, що дає власникам затінених квартир або приміщень без вікон чудову можливість оживити та озеленити стіни. Покриті зеленими рослинами стіни не тільки виглядають оригінально та ефектно, але й створюють у приміщенні сприятливий мікроклімат незалежно від того, в якому типі встановлені приміщення. Спекотного літа живі стіни сприяють природному охолодженню повітря, а взимку — збереженню тепла. Крім того, рослинні стіни мають чудові звукоізоляційні характеристики.

Основа плитки Mosstile виготовлена зі смоли-живиці без використання хімічних добрив або токсичних матеріалів, що робить таке покриття стіни справді екологічно чистим та безпечним. Вибрати живі плитки можна з 12 різних кольорів.


Рослинні плитки можна встановити на вертикальні, горизонтальні або похилі поверхні, покрити ними всю поверхню стіни або окремі фрагменти – візерунок залежить лише від фантазії дизайнера або задуму інтер'єру. Стандартні розміри однієї плитки – 29,8 см на 29,8 см.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *