Екзотичні світильники з гарбуза Calabarte

Калебас - посуд для пиття мате з плодів деревного гарбуза - горлянки, зазвичай прикрашений нарізними або випаленими візерунками. Цю ідею та техніку запозичив молодий дизайнер із Польщі, створивши чудові світильники з гарбуза Calabarte для інтер'єру.

світильники з гарбуза

Світильники, вирізані з гарбуза, у нас найчастіше асоціюються зі святом Хеллоуїна. Але ця колекція не має майже нічого спільного з вирізаними гарбузовими масками. Серія світильників Calabarte виготовлена з висушеної оболонки гарбуза спеціального сорту. Щоб гарбузовий абажур не був ламким, оболонка зазнає спеціальної обробки, втім, нешкідливої для здоров'я. Кожна лампа унікальна, тому що форма визначається самою природою, а дизайнер лише прикрашає її художнім процесом ручної перфорації та кадрування. Тонка акуратна робота вражає уяву! Ажурні витицяті орнаменти і візерунки покривають всю поверхню абажура з гарбуза.

нічники - світильники з гарбуза

Справжнє чаклунство і магія починається, коли ви включаєте лампу. Чудово красиві візерунки, переплетення ліній світла на всіх поверхнях додадуть будь-якій кімнаті особливу атмосферу. Головне призначення ламп — не яскраве освітлення, а створення романтичного настрою, що розслаблює.

світильники з гарбуза calabarte

Ще більше світлових інсталяцій – нічників можна подивитись нижче.

світильники з гарбуза calabarte світильники з гарбуза calabarte світильники з гарбуза calabarte calabarte-03 calabarte-08 calabarte-12 calabarte-10 calabarte-05

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *