Вішалка стійка для одягу та парасольок з поливом рослин

Навіщо витрачати даремно дощову воду, яка стікає з мокрих парасольок і плащів? Геніально просту ідею втілили в життя дизайнери студії Teracrea, поєднавши в одному предметі інтер'єру вішалку для одягу та підставку для парасольок, горщик з кімнатною рослиною та опору для кучерявих або високих рослин, цікавий дизайн та турботу про екологію.

Дерев'яна вішалка стійка нагадує молоде деревце ранньою весною. Невеликі металеві вила на кінці дозволяють встромляти вішалку в грунт, чи то горщик з кімнатною рослиною або клумба на дачі. У дощову погоду і рослині добре - його живить вода, що стікає з парасольок і мокрого одягу, і ви задоволені, що не потрібно витирати калюжі з підлоги.

вішалка стійка з поливом рослин

Вішалка стійка може бути використана не тільки у передпокої квартири, а й у саду на дачі. Наприклад, таку вішалку можна встромити прямо на городі або на клумбі, використавши як опору для кучерявих рослин. А на «гілочки» можна вішати одяг для роботи в саду, рукавички та панами.

вішалка стійка для одягу та парасольок, яка встромляється в ґрунт

Само собою, ідею дизайнерів можна використовувати для створення свого варіанта вішалки, яку можна встромити в землю. Можна навіть зробити максимально наближений до натурального дизайну, наприклад, знайти більш-менш пряму тонку гілку дерева і кінець обтесати у вигляді колу, щоб легко вставляти в ґрунт.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *