Декор стіни: картини на пінопласті

Після купівлі великої та дрібної побутової техніки, електроніки та інших речей, що потребують дбайливого транспортування, залишаються картонні коробки та блоки пінопласту. Як правило, коробки ще можна використовувати або компактно зберігати у складеному вигляді. А пінопласт зазвичай вирушає у сміттєвий бак. Але можна спробувати його цікаво використати з творчою метою, наприклад, зробити картини на пінопласті.

чорно-білі картини на пінопласті

В даному прикладі задіяні рівні прямокутники пінопласту, що використовуються, наприклад, при тепло-і звукоізоляції стін. Але буде навіть цікавіше, якщо взяти фігурні блоки від побутової техніки, з їхніми прямокутними виїмками та виступами. Принцип дуже простий – пінопласт виступає в ролі основи (підрамника) для якогось зображення – фотографій, постерів, малюнків, кольорової тканини тощо. З таким самим успіхом можна наклеювати зображення і на дерев'яні, пластмасові або картонні блоки. Так досягається ефект об'ємності. У результаті можна створювати цілу галерею на стіні: об'ємні картини на пінопласті – диптихи, триптихи та поліптихи.

Як зробити картину на пінопласті своїми руками

Отже, наперед готуємо зображення. Можна роздрукувати картинку з інтернету, надрукувати фотографію, купити плакат, підібрати різнофактурні клапті тканини або просто приготувати фарби, щоб розписати пінопласт самостійно. Якщо планується диптих, то розріжте зображення на частини, триптих — на три, причому не обов'язково рівні. Потім наклейте зображення клеєм до поверхні пінопласту.

Як зробити картину на пінопласті своїми руками

Боковини блоку краще також задекорувати.

картини на пінопласті своїми руками

Наприклад, обклеїти стрічкою або папером такого ж кольору або близьким до кольору фону.

картини на пінопласті своїми руками

До задньої поверхні отриманої картини приклейте гачок, скобу або петельку, щоб повісити її на стіну.

задня поверхня картини на пінопласті

Основа не обов'язково має бути прямокутною! Експериментуйте з формами та розмірами.

круглі та квадратні картини на пінопласті

А щоб підтримати загальну стилістику, підкреслити поєднання картини та дрібних деталей інтер'єру, зробіть невеликі декоративні кубики з пінопласту (свічники, вазочки, підставки для олівців), обклеєні тим самим папером чи обрізками постера.

галереї квадратні картини на пінопласті

Ще кілька прикладів поліптихів для натхнення!

декор стіни картинами на пінопласті

поліптих картина на пінопласті

картини на пінопласті

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *