Дитячі картонні меблі

Багато блага цивілізації настільки звичні і доступні, що ми їх навіть не відзначаємо їхньої присутності в повсякденному житті. Адже нам складно уявити, що у школах наші діти могли б займатися, сидячи просто на підлозі!

парта-рюкзак HelpDesk з картону

Але для багатьох шкіл бідних регіонів Індії відсутність елементарних меблів є суворою реальністю. Як правило, хлопці сидять на підлозі, підібгавши під себе ноги і поклавши зошит перед собою. Від такої пози у багатьох школярів відбувається викривлення хребта і серйозно псується зір, що несприятливо позначається загальному здоров'я всього організму. Благодійна організація Aarambh з Делі зробила ефективний крок у напрямку вирішення цієї проблеми, покращення якості життя та освіти дітей.

картонна парта, яка перетворюється на портфель

Фахівці організації розробили багатофункціональну парту для школярів HelpDesk, виготовлену з пакувального картону. Звичайно, вважати парту повноцінним вирішенням питання нестачі меблів не можна, адже хлопці продовжують сидіти на підлозі, але писати стало зручніше. У принципі, так само можна робити і прості складні картонні табуретки. Але чомусь поки що у широке виробництво запущено лише парти.

складна парта-сумка з картону для бідних

Такі картонні меблі легко перетворюються на простий портфель для зошитів і книг дитини. Портфель можна як нести в руках за ручку, так і вішати на плечі за допомогою лямок. Під час виготовлення парт використовується перероблений картон, який постачається місцевими центрами переробки паперу. Заготівлі майбутнього шкільного трансформера вирізають на лазерному верстаті з листів картону високої щільності. Зібрати картонні меблі дуже просто, будь-який школяр молодшого шкільного віку з легкістю впоратися з цим завданням.

картонні меблі для бідних дітей з Індії

Розкладні картонні меблі — парта-портфель не тільки зручні, а й екологічні. Зношений і порваний трансформер можна повторно переробити і знову перетворити на нові картонні предмети. Виготовленням займаються волонтери та члени благодійної організації. Акція для дітей абсолютно безкоштовна. Будь-яке маля як шкільного, так і дошкільного віку може отримати такий стіл-рюкзак.

І, до речі, собівартість парти дуже доступна — лише $0,2!

парта-портфель з картону для бідних

Фотографії: www.aarambh.org

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *