Компактне крісло з валізи

Непотрібні валізи — просто знахідка для творчих людей, котрі люблять створювати оригінальні речі своїми руками. Звичайно, у таких людей навіть не виникне сумнівів, чи викидати валізу, що зламалася. Звісно, залишати! А краще — назбирати по барахолках ще кілька, адже можна зробити дуже багато незвичайних предметів інтер'єру, наприклад, крісло з валізи!

Для того, щоб зробити крісло або м'який стілець, використовуйте валізу у розкритому вигляді. Також можна з однієї валізи зробити два пуфи-оттоманки, адже для цього знадобиться лише одна половинка — кришка чи днище.

крісло своїми руками зі старої дорожньої валізиПеред початком роботи саму стару валізу можна привести в порядок і відреставрувати, полагодити застібки, пофарбувати шкіру. Але все ж таки особливий вінтажний шарм та індивідуальність кожному «новому старому» предмету інтер'єру надаватимуть саме ці подряпини, тріщини та поломки. У будь-якому випадку стару валізу необхідно очистити від бруду та пилу.

крісло з вінтажної валізи своїми руками По периметру дна валізи зміцніть основу для сидіння з МДФ або ДСП. Потім зробіть м'які подушки з наповнювача, наприклад поролону, оббитого цікавою тканиною або навіть шкірою. Потім усю конструкцію поставте на ніжки, придбані в меблевому магазині або відпиляні від старих стільців. Залежно від призначення нового крісла використовуйте ніжки довжини. Наприклад, якщо кріслі призначається дитині в дитячу кімнату, то ніжки повинні бути коротшими, а для дорослих, які бажають комфортно відпочивати на такому м'якому стільці, встановлюйте ніжки ніжніші.

До речі, такий вид творчості може стати прибутковим бізнесом, як для декоратора з ПАР Katie Thompson або дизайнерського дуету Baconroll Handmade.

чорне крісло зі старої шкіряної валізи вінтажне крісло з валізи крісло зі старої валізи своїми руками

крісла-пуфи з валіздитяче крісло з валізи деталі крісла з валізи

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *