Дерев'яні меблі бензопилою від Bente Hovendal

Bente Hovendal - голландська художниця і дизайнер, яка створює унікальні дерев'яні меблі бензопилою. У роботі вона використовує місцеві породи дерев, намагаючись досконало пізнати їхню текстуру та фізичну форму. Як основний інструмент Bente вибрала бензопилу, за допомогою якої і творить оригінальні та неповторні меблеві шедеври. Ось як описує творчий процес сама художниця:

«Я одягаю захисний одяг, окуляри, рукавиці та заводжу бензопилу. Я дію з твердістю по м'якій деревині і дозволяю собі поринути у потужність, точність та звук інструменту. Усі мої почуття загострюються і моя увага — межі можливостей. Взаємодія пили з природними матеріалами нагадує мені про мою місію та бажання створити ще один скульптурний дизайн для меблів». В результаті такого мислення та дії з'явилися меблі бензопилою — столи, табурети та полиці, названі woodnwonder, що можна дослівно перекласти як «дерево та диво, подив, здивування».

меблі бензопилою від Bente HovendalКолекція меблів відрізняється міцністю та функціональністю, водночас у її дизайні залишаються елементи первісного життя дерева. На відміну від стандартизованого «глянсового» виробництва, у цих предметах інтер'єру будь-які недосконалості деревини навмисне підкреслені. Тріщини, сліди життєдіяльності жучків та річні кільця чудово видно на поверхні, що додає ще більше глибини текстури дерева.

дерев'яні меблі бензопилою woodnwonder

Загальною рисою серії woodnwonder є незвичайна обробка ніжок столу та табуретів. Таке враження, ніби з десяток дерев'яних млинців неправильної форми поклали в неакуратну стопку і вона ось-ось розвалиться. Насправді така форма вирізана з цільної частини стовбура дерева і дуже стійка.дерев'яні полиці woodnwonder

Не знаю, як такі меблі бензопилою будуть виглядати в інтер'єрі офісу або міської квартири, але ось для дачі та заміського будинку – те, що треба!
дерев'яні табурети woodnwonder від Bente Hovendal дерев'яний табурет текстури woodnwonder кушетка woodnwonder від Bente Hovendal

 

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *