Сходи: варіанти дизайну

Сходи, що ширяться, виглядають стильно і незвичайно. Такий дизайн сходів ідеально підходить для інтер'єрів двоповерхових будинків у сучасних стилях - мінімалізм, ганьби-тік, скандинавський, індустріальний. Оцінять такі щаблі молодь та екстремали, які люблять адреналін. А ось людям похилого віку такий дизайн може не підійти. Іноді сходи, що парять, мають огорожі, але найчастіше ні, адже головна особливість полягає у створенні ілюзії ширяння в повітрі, ефекту невагомості.
Тим не менш, такі щаблі надійні та безпечні, якщо в сім'ї немає маленьких дітей або тих дорослих, кому важко ходити сходами. Настільки оригінальний елемент дизайну інтер'єру швидше за все стане центральним у заміському будинку. Якщо ви вирішили встановити сходи, що ширяться, у себе в будинку або дворівневій квартирі — подивіться на кілька ідей дизайнерів!

Нестандартний зигзагоподібний дизайн сходів розробили спеціалісти студії Schlosser+Partner. Прилеглі до стіни площини кріплення та видимі болти викликають ще більшу довіру – хоч би видно, як тримається!

фігурні ширяючі сходи

Ці сходи сконструйовані в Saunders Architecture. Це цілісний шматок оцинкованої сталі з шорстким покриттям з білого піску, що робить щаблі не слизькими. Сходи важать більше тонни, для її встановлення знадобилася важка будівельна техніка.

цілісні сходи

Нічого зайвого. Легко. Просто. Чорно-білий сходовий мінімалізм від студії Klaarchitectuur. Здається, що ці сходи повністю намальовані, але насправді щаблі справжні, а от перила таки нанесені на стіну чорною фарбою.

ширяючі щаблі в стилі мінімалізму

Дизайнер Siller помістив дерев'яні сходи у прозорий бокс із загартованого скла.

скло та дерево - плаваючі сходи

Натуральні, легкі і прості дерев'яні сходи з проміжним майданчиком, є частиною будинку Tolo House, розроблена дизайнером Alvaro Leite Siza. Як і в інших подібних конструкцій, щаблі візуально зовсім не мають огорож, опори та кріплень.

Дерев'яна драбина

Дизайнер Jordivayreda Projectteam зробив сходи зі сталевого листа товщиною всього 100 мм. У стіні знаходиться металеве кріплення, до якого приварені сходи. Одна сходинка завширшки 65 см може витримати навантаження до 200 кг.

сталеві сходи

І ще одна сходи в дусі суворого мінімалізму. Дизайн студії Ecola і чорні сходи ширяють в невагомості на фоні білої стіни.

чорні сходи

Далеко не завжди можна і доцільно встановлювати сходи, що ширяють. Більшість власників дворівневої квартири чи будинку вибирають прямі сходи з дерева. Якщо є необхідність економії простору, тоді вибір падає на гвинтові дерев'яні сходи для будинку.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *