Скляний журнальний столик у вигляді моря

Дизайнер із Лондона Крістофер Даффі (Christopher Duffy) створив яскравий арт-об'єкт для інтер'єру — скляний журнальний столик, ніби вирізаний прямо із земної кори десь у море. Оригінальний «морський» стіл отримала назву The Abyss, що перекладається як «Бездна». Як тут не згадати Ніцше: «І якщо ти довго дивишся у безодню, то безодня теж дивиться в тебе». Відірвати очі від цього твору дуже важко. Фрагмент океанського дна в масштабі журнального столика - дотик великого з малим, і це лише за допомогою звичайних матеріалів.

Дизайнер зауважив, що укладені один на одного шари блакитного скла дають ефект глибини, немов у справжньому океані чи водоймі. Цей прийом був відправною ідеєю, коли створювався скляний журнальний столик. Шари панелей з твердих порід дерева та шари блакитного скла були укладені таким чином, щоб сформувати рельєф морського дна з западинами та лагунами десь неподалік піщаного берега.

скляний журнальний столик the Abyss table від Крістофера Даффі

Команда дизайнера витратила близько року, експериментуючи зі склом, плексигласом і деревом, маючи шари в тривимірному поданні геологічної карти. Результат перевершив усі очікування! Здається, що поставити чашку на скляний журнальний столик неможливо, адже вона відразу втопиться в морській безодні.

журнальний столик, що імітує глибоку водойму

Скляна стільниця у вигляді синьої водної гладіни чудово підійде для декоративних столів, але ось на кухні навряд чи пройде випробування на міцність і функціональність. Адже важливу роль обстановці кухні грають саме робочі поверхні. Сучасні виробники роблять стільниці з високоякісного штучного каменю, наприклад, як тут.

скляний журнальний столик Безодня від дизайнера Christopher Duffy скляний журнальний столик стіл Безодня від дизайнера Christopher Duffy стіл Безодня від christopher duffy the аbyss table by christopher duffy оригінальний стіл у вигляді водоймища

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *