Океанічна кухня з акваріумом

Оригінальний спосіб перетворити кухонний простір на розкішний обідній зал пропонує дизайнер з Амстердама Роберт Коленік (Robert Kolenik). Його ідея полягає в тому, щоб в інтер'єрі з'явилася кухня з акваріумом, що поєднує в собі кухонні меблі та … величезний акваріум!

кухня з акваріумом від Kolenik

Такий розкішний кухонний острів одразу ж привертає увагу. В основі острова знаходиться повноцінно функціонуючий акваріум з рибами, який за значні розміри навіть хочеться назвати океанаріумом. Недаремно весь проект отримав назву «Осеан» («Океан»). Акваріум вінчає Г-подібна стільниця, яка легко піднімається одним натисканням кнопки для того, щоб можна було доглядати рибку і проводити технічне обслуговування. Крім того, що це унікальний арт-об'єкт інтер'єру, кухня з акваріумом досить функціональна. У поверхню стільниці вбудовані три конфорки, змішувач для кухні з душем та раковина. Крім того, на поверхні достатньо робочого простору для приготування кулінарних шедеврів, сервірування обіду або невеликої коктейль-вечірки. Сам акваріум має неправильну форму, з одного боку передбачено простір для кухонних шаф та технічної «начинки» острова.

кухонний кістяк у вигляді великого акваріума від Kolenik designГолландський дизайн інтер'єрів бере світ штурмом. Роберт Коленік є одним із представників нового покоління голландських дизайнерів, відомих своєю еко-спрямованістю та інноваційними підходами дизайну. Багатопрофільна студія Роберта у тісній співпраці з досвідченою командою архітекторів відповідають за широкий спектр проектів як для інтер'єрів приватних будинків, так і для громадських будівель, ресторанів та кафе.

кухонний острів у стилі еко-шик з великим вбудованим акваріумом кухня-острів у стилі еко-шик від Kolenik

 

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *