Незвичайні форми чайних пакетиків: прощай, стрес!

Сучасне життя часто пов'язане зі стресом, хронічною втомою та безсонням. Для того, щоб повністю упорядкувати свою нервову систему, необхідний цілий комплекс заходів, що включає режим дня і харчування, фізичні навантаження, психотерапію та інше. Але іноді достатньо розслабитися і заспокоїтися лише випивши чашку трав'яного чаю. Це дуже м'який, натуральний та приємний заспокійливий засіб, який допоможе зняти дратівливість та зайву нервозність. Чайна компанія BOH з Малайзії прагнула візуально висловити, як чашка гарного ромашкового чаю може зробити вас спокійнішим, погасивши вогонь, що вирує всередині. І це вийшло за допомогою простого редизайну форми чайних пакетиків!

мінливі форми чайних пакетиківНа кожному екземплярі форми чайних пакетиків зображено малюнок, що символізує руйнування, агресія і хаос: ведмідь, що ричить, вивергається вулкан, грозова хмара та інші. Коли ви опустите пакетик у гарячу воду і чай почне заварюватися, зображення зміняться більш спокійні та умиротворюючі. Так, грізний ведмідь стане усміхненим плюшевим ведмедиком, блискавка зникне з хмари, а вулкан перетвориться на непорушну гірську вершину.

чай BOH незвичайні форми чайних пакетиків

Такий візуальний вплив є своєрідною підготовкою та налаштуванням на розслаблюючу дію трав'яного чаю. Поки ви спостерігаєте, як образи чайних пакетиків, що несуть хаос, тануть на очах, стрес трохи відступає вже до моменту, коли ви робите перший ковток чаю. Коли в тілі з'явиться приємна розслабленість, а в голові спокій, можна відпочити в затишній спальні.http://www.ok50.ru/bedrooms/camelgroup-nostalgia-night/) і набратися сил для майбутніх звершень.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *