Вишитий пуф з барабана пральної машини

Отже, пральна машина віджила своє життя та ремонту не підлягає. Не поспішайте повністю її позбуватися! Усередині прихована цінна для подальшого використання частина – барабан! Крім оригінальних світильників, можна зробити своїми руками яскравий пуф з барабана пральної машини з незвичайним оздобленням - вишивкою.

Вишитий пуф з барабана пральної машини

Ліванський дует дизайнерів «Junk Munkez» старанно працюють над перетворенням міського мотлоху та сміття в сучасні меблі. Зокрема, зламані пральні машини розбираються на деталі, які йдуть у хід для різних виробів та аксесуарів для інтер'єру. Загалом процес перетворення барабана в пуфик виглядає так: барабан виймають з машинки, зрізають гумові ущільнювачі, ретельно очищають від накипу і бруду, полірують шліфувальною машинкою. Потім можна приступати до фарбування. Яскраві кольори вже перетворять барабан. Але в декорі пуфика дизайнери лише фарбою не обмежились. Симетрично розташовані отвори на поверхні ідеальна матриця для вишивки. В результаті кожен пуф з барабана пральної машини був вишитий різнокольоровими нитками за мотивами етнічних орнаментів Лівану.

пуфи з барабана пральної машини з вишивкою

Внутрішня порожнина пуфів служить місцем для зберігання будь-яких дрібниць, що дуже зручно. Зверху поклали м'яку круглу подушку, а знизу прикріпили маленькі повстяні ніжки, щоб край барабана не продавлював килим і не залишав слідів на підлозі.

пуф з барабана пральної машини своїми руками

Дуже красиво і нестандартно, ось тільки бентежить один момент — чи одяг не чіпляється за опуклу перфорацію? Все ж таки не варто доводити свою пральну машину до стану, коли з неї можна робити тільки пуфи.

пуф з барабана пральної машини своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *