4 простих способу покращити газон біля будинку

Власники заміських будинків та дач часто страждають над питаннями підживлення газону. Проте рідкісну неоднорідну траву набагато легше перетворити на гарний газон, ніж здається – для цього не обов'язково потрібні дорогі хімікати та нагляд сім днів на тиждень.

Є кілька простих способів покращити газон!

Правильне підживлення

Природні добрива краще синтетичні для ділянки та навколишнього середовища, доведено, що вони більш дієві, ніж хімікати. Крім того, натуральні добрива корисніші для здоров'я сім'ї та домашніх вихованців, які проводитимуть час на газоні. Одна з найважливіших поживних речовин для газону - азот, але використовувати його потрібно помірно. Щоб вибрати хороше підживлення для газону та рослини, яким можна його прикрасити, зверніться до сучасний садовий центр. Greensad - це місце, де вам підкажуть найсприятливіші добрива та способи їх застосування.

Боротьба з бур'янами

Запобігти росту бур'янів на лужку ще до того, як вони проростуть, за допомогою спеціальних гербіцидів. Такий продукт контролює зростання небажаних для газону рослин та бур'янів, які важко усунути. Використовуйте засіб ранньою весною. При використанні засобів для догляду завжди дотримуйтесь інструкцій на упаковці щодо належного одягу, захисного спорядження та заходів безпеки. Серед найпоширеніших «шкідників» газону – широколисті бур'яни (кульбаби, біла конюшина, подорожник). Щоб позбутися їх, використовуйте гранульовані засоби для боротьби з бур'янами. Якщо таких рослин лише кілька, спробуйте видалити вручну.

Полив

Включення розбризкувача всього кілька хвилин пару разів на тиждень мало допоможе. Щоб газон був здоровішим, поливайте траву глибше та рідше. Якщо поливати не часто і глибоко, коріння трави швидше почне проростати. Це дозволяє газону зберігати яскравий зелений колір у періоди посухи чи спеки. Рекомендується зволожувати ґрунт на пару сантиметрів углиб. Краще поливати вранці.

Як косити траву

Знання правильної висоти стрижки трави важливо для того, щоб виростити її здоровою та міцною. Установка найвищого або найнижчого налаштування на газонокосарці – не найкращий варіант. Різні види трав слід косити на різну висоту. Тому дізнайтеся, яка висота підійде для вашого лужка виходячи з виду посіяних рослин. Потрібно, щоб леза газонокосарки завжди були гострими для ефективної стрижки. Зважте необхідність покупки барабанної косарки - вона ріже траву подібно до ножиць, а не рве, як звичайні роторні аналоги.

Залишайте скошену траву на галявині, а не викидайте. Така трава швидко розкладається, стаючи своєрідним компостом, і повертає у ґрунт необхідні поживні речовини. Крім того, вона має функції природної мульчі, допомагаючи ґрунту утримувати воду.

Використання таких простих методів допоможе виростити гарний газон самостійно – скористайтеся цими порадами!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *