Меблі у вигляді букв і розділових знаків

Меблі у вигляді букв і аксесуари для інтер'єру у вигляді розділових знаків виглядають дуже сучасно і незвичайно. Такі предмети меблів допоможуть облаштувати офіс, громадський заклад або інтер'єр будинку дуже незвичайним способом, адже за допомогою літер, цифр і знаків можна складати слова та цілі пропозиції! 

Французька дизайн-студія Tabisso випустила велику колекцію меблів та аксесуарів у вигляді букв англійського алфавіту, цифр та розділових знаків. Затишні м'які стільці репрезентують кожну букву — від A до Z, а також цифри від 0 до 9. Можна розмістити їх поруч, щоб скласти будь-яке слово, цілу пропозицію або розставити стільці в грайливому, хаотичному порядку, даючи можливість гостям самим вигадувати можливі варіанти зашифрованого послання. .

меблі у вигляді букв

Так, і не забудьте про розділові знаки — до колекції світильників з пунктуаційними абажурами входять 25 різних символів — від лапок і знака питання до долара та інших спеціальних символів.
меблі у вигляді букв

Такі меблі у вигляді букв та світильники у вигляді спеціальних символів можуть прикрасити приймальню офісу, ресепшн готелю, бари та ресторани, при цьому зі стільців буде можливість скласти назву компанії. Нехай предмети інтер'єру висловлять корпоративний стиль та слоган!

меблі у вигляді букв

М'які стільці мають тканинну або шкіряну оббивку як яскравих, так і нейтральних кольорів, каркас із букового дерева та металеву основу у формі квадрата, покриту білим або чорним лаком. Тверді стільці без оббивки позиціонуються як меблі для дітей та виготовлені з високоякісного пластику.

меблі у вигляді літери меблі у вигляді літер та знаків лампи у вигляді букв лампи у вигляді знаків

Усі моделі можуть бути виготовлені за індивідуальними ескізами клієнтів. Колекція постійно розширюється новими предметами інтер'єру з новими шрифтами, алфавітами, розмірами, логотипами компаній, оскільки Tabisso шукає будь-які шляхи ще більшої персоналізації меблів і задоволення конкретних потреб замовників.

стільці у вигляді букв світильники у вигляді розділових знаків

Сінгапурська дизайн-студія DDB Group також використовувала форму букв для створення меблів, але підхід кардинально відрізняється від представлених моделей французів. Незвичайні стіл, крісло та світильник збираються з плоских елементів, а саме – англійських букв, що становлять назву цього предмета меблів.

меблі у вигляді букв

Такий концепт DDB Group більш функціональний у плані зберігання та транспортування, до того ж легкий та екологічно чистий, адже літери виготовлені з фанери.

світильник із букв

стілець з літер

стіл з фанерних літер

Faktura design, відома своїми тонкими роботами з металу, створила два сучасні кумедні столики, що віддають данину двом великим американським містам — Нью-Йорку та Лос-Анджелесу. Ніжки столиків виконані у вигляді скорочень назви міст - NY та LA. Столик може використовуватись як кавовий або бічний. Вся конструкція виглядає легкою і повітряною, проте присутніх ніжок - букв цілком достатньо для надання столу стійкості.

Стільниця зроблена з прожареного скла, стійкого до ударів та подряпин. Простий дизайн столу в дусі мінімалізму чудово підійде для сучасних урбаністичних інтер'єрів із мінімумом меблів. Випити філіжанку чаю за таким столиком з видом на нічний міський пейзаж — одне задоволення!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *