Гігантське в'язання килимів та меблі

Мабуть, цей проект — чудовий приклад такого виду рукоділля, як гігантське в'язання!

Голландський дизайнер і художник Bauke Knottnerus створив цікаву колекцію в'язаних предметів інтер'єру, які можуть бути покриттям для підлоги, так і меблями, наприклад, ліжком, диваном або пуфом. В'язання є величезними товстими нитками як канати, сплетені в полотно, аналогічне звичайному в'язаному виробу на спицях, гачком або в техніці макраме.

гігантське в'язання - килим та пуф

Гігантське в'язання - це свого роду гротеск, контраст звичних форм і величезних розмірів, що аж ніяк не робить меблі менш зручними та функціональними. У серії є як готові предмети і полотна, так і сама гігантська нитка. Хочете - можете самі зв'язати собі матрац, якщо, звичайно, зможете розібратися в особливостях та техніці плетіння макраме такими товстими нитками.

в'язані меблі

З одного вузла може вийде пуф, з кількох рядів в'язання — крісло, з нитки діаметром поменше можна сплести товстий килим, а з нитки великого діаметра вже вийде досить висока і пишна лежанка. З ниток не обов'язково робити гігантське в'язання, можна просто накидати їх на підлозі в купу і дозволити дітям там веселитися.

гігантське в'язання phat knits

Нитки зроблені з поліефірного волокна в м'якому трикотажному чохлі, дуже приємному на дотик. Цей проект досить складно відтворити своїми руками, але чудова ідея і, можливо, вона надихне Вас на власний варіант декору інтер'єру гігантським в'язанням.

в'язані меблі phat knits

в'язані меблі phat knits

гігантське в'язання - килим та пуф

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *