Панорма міст з деталей комп'ютера

Італійський художник Franco Recchia побачив у мікросхемах, планках та інших деталях системного блоку контур великого міста. У його вмілих руках світ з'явилися невеликі скульптури — панорами великих мегаполісів світу з деталей комп'ютера. Для їхнього створення знадобився не один десяток старих комп'ютерів, телевізорів, магнітофонів та інших приладів.

панорама міста з деталей комп'ютера

Різні квартали Манхеттена, Детройта, Пекіна, футуристичні контури міст майбутнього складаються з неймовірного поєднання схем та інших деталей. Згідно з офіційним прес-релізом з останньої виставки: «Franco Recchia прагне надати трохи гідності сучасній творчості, акцентувати увагу на тому, що в кожному предметі, створеному руками людини, є талант, уяви та надзвичайна краса, що походять з величезного резервуару людського досвіду.»

панорама пекіна з деталей комп'ютера

Кожна робота демонструє неймовірну увагу до деталей, ретельне виконання тонких робіт. На скульптури приємно дивитися та шукати оригінальні зображення міста!

день і ніч (перед)

Зараз багато фізично та морально застарілих комп'ютерів просто викидаються. Такі вироби — чудовий приклад повторного використання мотлоху в естетичних цілях мистецтва. Думаю, багатьом під силу створити своїми руками подібний силует рідного міста!

день і ніч (зад)

панорама манхеттена з деталей комп'ютера

панорама манхеттена з деталей комп'ютера

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *