Американська карта з сковорідки на стіні.

Ви колись мріяли про те, щоб повісити на стіні карту рідної країни, викладеної зі сковорідок? Що? Вам навіть на думку не могла спасти така дивна думка? А ось американську художницю Алісу Тонінато (Alisa Toninato) така ідея осяяла! Аліса зробила карту США із чавунних сковорідок, кожна з яких відповідає континентальному штату країни (крім Аляски та Гаваїв).

карта США з чавунних сковорідок

Сковорідки - не просто декоративний елемент оформлення стіни, а й цілком функціональне кухонне начиння. На них справді можна смажити м'ясо або випікати пироги у формі штату США. Або просто милуватися картою країни на стіні кухні чи ресторану.

карта зі сковорідок

Весь комплект суміжних штатів завдовжки сягає 3 метрів, а заввишки — понад 2 метри. Вага всієї оригінальної карти США – 250 кг! Причому кожна сковорідка вішається окремо на стіну, так що можна легко знімати і використовувати в приготуванні їжі. Ручки трохи підняті вгору, тому вони не заважають скласти карту країни воєдино.

карта зі сковорідок

Художниця робить сковорідки на замовлення. Думаю, за круглу суму американських грошей стіну вашого закладу чи власної кухні може прикрасити і чавунна мапа України! Натомість млинці та пироги будуть дуже патріотичними — у формі областей рідної країни!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Американская карта из сковородок на стене”

  1. kiti

     А на передостанній фотці, де на стіні висить сковорідка і з пирогом на столі, з двома ручками — це Каліфорнія? тоді вона якась перевернута, як дзеркальне відображення виходить. ні?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *