Дивовижні скульптури з компакт-дисків

Час CD-дисків практично минув. На зміну «болванкам» прийшли флешки, накопичувачі, величезні обсяги пам'яті жорстких дисків та зберігання інформації на «хмарі». Величезна кількість компакт-дисків з інформацією чекає забуття, сміттєвий полігон і, у кращому випадку, повторна переробка. Або ж їх може чекати друге життя у вигляді скульптури з компакт-дисків, як, наприклад, ці приголомшливі фігури тварин!

скульптури з компакт-дисків

Шон Ейвері (Sean Avery), ілюстратор дитячих книжок, художник та промисловий дизайнер, використовує старі непотрібні диски для створення дивовижних фігурок тварин, людей та казкових істот. Кожен диск Шон розрізає на дрібні частини, а потім збирає скульптури з компакт-дисків, що вражають тонким опрацюванням деталей.

скульптури з компакт-дисків

У роботі також використовуються старі мікросхеми комп'ютерів та техніки, деталі магнітофонів, телевізорів, плеєрів та побутових приладів. Іншими словами, митець використовує лише вторинне сировину для своїх шедеврів ручної роботи.

скульптури з компакт-дисків

Усі деталі склеюються разом із допомогою гарячого термоклею. Якщо скульптура передбачається великого розміру, дизайнер використовує основу пінопласту. Розміри скульптур різні, заввишки від 20 см до 1 м! Багато хто з них можна зробити своїми руками.

скульптури з компакт-дисків

скульптури з компакт-дисків

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Удивительные скульптуры из компакт дисков”

  1. Венера

    Чудово!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *