Офісні крісла та їх особливості

Створюючи крісла для офісних приміщень, виробники враховують усі вимоги потенційних покупців. Ці меблеві конструкції повинні залишатись ергономічними, естетичними, комфортними, підходити до оформлення інтер'єру. Хороша підтримка спини, якісні міцні підлокітники у стільцях вітаються замовниками. Багато споживачів воліють моделі, що обертаються, які відрізняються підвищеною мобільністю. Це зручний варіант для великих просторих приміщень. Наявність колісної бази, регулювання висоти, нахилу спинки та інші особливості характеризують потрібні офісні крісла. Але зустрічаються різні модифікації, тому при доборі важливо враховувати всі параметри.

Критерії вибору крісел для офісних приміщень

Як матеріал опори використовують міцний метал або пластик. Перший варіант кращий для більшості замовників. Крісла з металевою основою зазвичай витримують вагу до 150 кг і вище, залежно від конкретної моделі. У деяких конструкціях опору додатково прикрашають панелями із МДФ, ЛДСП для надання їй оригінального та естетичного, незвичайного вигляду. Серед інших параметрів відбору офісних крісел виділяються:

  • вантажопідйомність стандартно до 120 кг, але існують варіанти, розраховані і на 250 кг ваги;
  • наявність комфортного підголівника - статусний та функціональний елемент для додаткового комфорту;
  • матеріал оббивки;
  • наявність підлокітників - позбавляють руки, плечовий пояс перенапруги під час роботи.

Оббивку офісних крісел роблять із різних матеріалів, включаючи натуральну чи штучну шкіру, текстиль. Враховують їхню зносостійкість, повітропроникність, простоту очищення.

Детальніше про комфорт

Купівля одного чи кількох крісел для офісних приміщень – процес відповідальний. Важливо, щоб у процесі виконання роботи людина не відчувала жодних незручностей. Тому перед остаточним вибором слід вивчити форму переднього краю сидіння, оцінити рівень його м'якості.

Регулювання глибини цієї частини конструкції необхідне, щоб людина могла уникнути перенапруги ножних м'язів. Передній край не повинен врізатися у стегна. Для максимального комфорту рекомендується налаштувати глибину сидіння на 6 см або менше. Все залежить від індивідуальних фізичних даних конкретної людини. Підігнати крісло під зростання покупця можна шляхом регулювання висоти.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *