12 порад, як правильно захистити свій будинок

Якщо ви ставите питанням: «чому важлива безпека житла?» або «чому я маю встановлювати систему безпеки?» – то вам варто читати цю статтю. Ми склали перелік основних переваг домашньої системи безпеки для вас та вашої родини завдяки порадам кваліфікованих фахівців досвідченої компанії «ОХОРОННИЙ ХОЛДИНГ», яка успішно надає послуги. охраны у Києві будь-яких об'єктів: від квартир, будинків та котеджів, до автомобілів та бізнесу. Чому ж така важлива безпека вашого житла?

1. Захистіть сім'ю від непроханих гостей

Якщо ваша дружина, ваш чоловік або ваші діти будь-коли залишаються вдома одні – їхня безпека є головним пріоритетом. На жаль, кожна третя жінка у своєму житті стикається з тією чи іншою формою насильства. Якби такий злочин стався у вашому будинку, навряд чи жертва колись відчула б себе у безпеці.

Система домашньої безпеки послужить додатковим шаром захисту від тих, хто може заподіяти шкоду членам вашої родини. У тому випадку, якщо хтось вдереться, спрацює сигналізація охоронців, які зв'яжуться з поліцією, доставивши допомогу у ваш будинок якнайшвидше.

Більшість систем безпеки навіть мають «хибні коди», які домовласники можуть використовувати, якщо зловмисник змушує їх вимкнути його. Цей код вимикає сигнал тривоги, але повідомляє владі, що вони перебувають під тиском.

2. Змусіть грабіжників двічі подумати

Чи знаєте ви, що кожні 20 секунд відбувається крадіжка зі зломом? Це понад 4000 на день та 1,5 мільйона на рік. За таких темпів здається оптимістичним до дурниці припускати, що ваш будинок ніколи не буде зворушений.

У той час, як більшість крадіжок є результатом імпульсивних рішень, деякі з них заплановані. Грабіжники можуть спеціально вивчати будинки, які вони мають намір пограбувати, беручи до уваги мешканців будинку та їх моделі поведінки. Якщо вони дізнаються, що ти поїхав, вони матимуть багато часу, щоб втекти з твоїми речами.

Однак із встановленою системою безпеки, як тільки вони увійдуть до вашої оселі, прозвучить звукова сигналізація, яка, швидше за все, відіб'є у них бажання продовжувати. Якщо вони продовжать, вони будуть лише кілька хвилин до прибуття поліції, і результати крадіжки будуть мінімальними.

У той час, як більшість страхових полісів домовласників покривають збитки у разі злому, деякі речі ніколи не можуть бути замінені. Сімейні реліквії та інші предмети, що мають значну сентиментальну цінність, не можуть бути сплачені готівкою.

3. Додатковий захист від домашніх пожеж

Більшість людей не знають, що більшість сучасних систем безпеки тепер оснащені функціями виявлення пожежі, які є раннім попередженням про пожежі. У той час як детектори диму відмінно виявляють дим і рятують життя, сама присутність диму може означати, що вже надто пізно рятувати свій будинок.

Системи безпеки оснащені тепловими датчиками. При стратегічному розміщенні вони виявляють джерела тепла, які можуть призвести до пожежі. Теплові датчики особливо ефективні для запобігання електричним пожежам.

Ці системи раннього попередження можуть допомогти врятувати ваше життя, будинок та майно, а не просто звучати, коли вже може бути надто пізно.

4. Цілодобове спостереження

Завдяки сучасним передовим технологіям, про які ми говорили вище, тепер ви маєте цілодобовий доступ до системи безпеки вашого будинку з будь-якої точки світу. У будь-який момент ви можете підключитись до каналу спостереження або перевірити записане відео.

Це може бути надзвичайно цінним для тих, хто часто мандрує. Крім того, ніколи не завадить уважно стежити за нянями, прибиральницями та іншими людьми, які можуть мати доступ до вашої оселі. Зазвичай люди поводяться по-іншому, коли знають, що за ними спостерігають.

Однак цілодобове спостереження також може бути корисним для спостереження за членами вашої родини. Це може допомогти забезпечити безпечне повернення дітей додому після школи, а також запобігти будь-якій поганій поведінці.

Нарешті спеціальні фішки, такі як камера на вхідних дверях, допоможуть вам відстежувати будь-яку підозрілу активність, яка може статися перед вашим будинком. Це можуть бути випадкові незнайомці, цікаві сусіди, що заглядають у вікна перехожі і т.п. Збережені відео можуть бути життєво важливими для ідентифікації грабіжників або інших зловмисників.

5. Програми для розумного будинку

Смартфони є основним продуктом цивілізованого існування, і майже 80% населення планети мають хоч один мобільний пристрій. У той час як деякі негативно налаштовані люди можуть глузувати з здатності бути постійно пов'язаними зі смартфонами, але це також призводить до неперевершеної безпеки вдома.

Інтелектуальні системи безпеки будинку можуть підтримувати зв'язок з кожним аспектом вашого будинку в будь-який час і з будь-якого місця. Ви можете допомогти заощадити витрати на електроенергію, контролюючи освітлення, температуру та інші функції у вашому будинку. Крім того, автоматизовані системи безпеки можуть надати контроль за замками вашого будинку, навіть коли вас там немає.

Ці інструменти зручні, але можуть бути корисні у разі потенційного зломщика. Використання смартфона для включення та вимикання світла в будинку створить враження, що всередині хтось є, і цього буде достатньо, щоб відлякати більшість грабіжників та інших зловмисників.

6. Віддалений доступ

Як ми вже говорили, однією з найбільших переваг встановлення сучасної системи безпеки є знання того, що ваш будинок у безпеці незалежно від того, де ви знаходитесь.

Яким би досвідченим не був злодій, що пробирається у ваш будинок уночі, статистика показує, що все-таки більшість крадіжок відбувається вдень, коли люди перебувають на роботі. Якими б не були їхні мотиви, злочинці зазвичай не хочуть, щоб їх упіймали. Потрапити – значить потрапити до в'язниці чи ще гірше. Тому в їхніх інтересах увірватися до вашої оселі, коли вас там немає.

Однак постійний доступ до системи безпеки вашого будинку може бути корисним, як і перебування будинку. Вмикайте та вимикайте сигналізацію, замикайте двері та навіть спілкуйтеся з віддалених місць. Деякі системи мають мікрофони та динаміки, які дозволяють вести двосторонню розмову між вами та тими, хто знаходиться у вашому будинку.

7. Система попередження про шкідливі гази

Крім диму і тепла, деякі системи безпеки оснащені датчиками, які виявляють шкідливі гази, що не мають запаху, такі як чадний газ.

Чадний газ не може бути видно людиною. Тим не менш, існує кілька приладів і функцій в наших будинках, які створюють чадний газ при спалюванні, таких як дров'яні печі, газові плити, резервуари для гарячої води, пральні машини, сушарки та все інше, що випромінює тепло.

Наявність додаткових детекторів навколо вашого будинку може запобігти будь-яким серйозним симптомам, таким як нудота і блювання, запаморочення і слабкість або навіть несвідомість. Якщо не виправити ситуацію негайно, вплив чадного газу може призвести до незворотного пошкодження мозку або смерті.

8. Зниження вартості страхування домовласника

Як і будь-який бізнес, страхові компанії існують для того, щоб заробляти гроші. Тому, коли справа доходить до політики домовласника, фінансово розумніше і безпечніше покривати будинок, захищений системою безпеки, ніж той, що не захищений.

Встановивши систему безпеки у вашому будинку, ви можете значно знизити страхові внески вашого домовласника, тому що ви менше відповідаєте з точки зору покриття. Злочинці рідше проникають до будинків із системами безпеки, і страхові компанії це знають.

9. Загальне стримування злочинності

Хоча є безліч кроків, які допоможуть зробити ваш будинок більш непроникним для зловмисників, одна з найкращих речей – це встановлення системи безпеки з видимими камерами безпеки та звуковою сигналізацією. Як ми вже казали, злочинці не хочуть, щоб їх упіймали чи впізнали, тому вони діють у темряві, потай або коли навколо нікого немає. Система безпеки становить загрозу їхній свободі.

Видима камера стеження вказує на те, що ведеться спостереження і злочин може бути зафіксований, що потенційно може призвести до їхнього арешту. Звукова сигналізація - це сигнал попередження, може виявитися набагато більш загрозливим. Залежно від розташування вашого будинку з моменту спрацювання сигналізації до прибуття поліції може пройти не більше п'яти хвилин.

Хоча ми схильні боятися злочинців, більшість із них боягузливі та відчайдушні. Вони бояться нас більше, ніж ми їх.

10. Невідкладна медична допомога

Для деяких людей безпека зводиться до здоров'я та благополуччя на медичному рівні. Для деяких людей, наприклад літніх, хто живе з нестійким здоров'ям, системи безпеки пропонують неоціненну перевагу – екстрене медичне сповіщення.

Функція медичного оповіщення постачається з аварійними тягами у різних кімнатах будинку, а також підвіскою, яку можна натиснути у разі надзвичайної ситуації. Бувають випадки, коли мешканці залишалися наодинці у своїх будинках кілька днів в очікуванні, поки хтось дізнається про цю проблему. Система екстреної медичної допомоги може врятувати життя, а також дати мешканцю та членам його сім'ї комфорт, знаючи, що про них піклуються.

11. Команда підтримки

При встановленні системи безпеки ви отримуєте набагато більше, ніж сучасне обладнання сигналізації та моніторингу. Ви також інвестуєте в команду професіоналів, чия єдина робота полягає в тому, щоб підтримати вас, вашу родину та ваш будинок у безпеці, незалежно від того, де ви знаходитесь.

Якщо ви перебуваєте у відпустці, останнє, про що вам потрібно турбуватися – це безпека вашого будинку. Команда підтримки систем безпеки зробить це за вас. Якщо щось трапиться, доки вас не буде, вони негайно повідомлять вас, а також подбають про все зі свого боку.

Якщо, наприклад, спрацює сигналізація, про неї відразу дізнається контролююче відомство. Якщо виникне справжня надзвичайна ситуація, вони зв'яжуться з поліцією та відправлять їх, щоб перевірити це якнайшвидше.

12. Душевний спокій

Нарешті, коли ви інвестуєте в охоронну систему, безпека вашого будинку та всіх мешканців – більше не є тягарем, який ви повинні нести поодинці. Ви можете спокійно відпочивати вдень та вночі, вдома чи в гостях, знаючи, що за вашим будинком стежать.

Зрештою, наші будинки мають служити місцем для відпочинку та затишної усамітнення від зовнішнього світу. Душевний спокій, який приходить з усвідомленням того, що ви та ваша родина захищені всередині стін вашого будинку – безцінно!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *