Огляд дизайнерського дивана та інших цікавих меблів

Компанія Arketipo любить експериментувати із механічними частинами своїх виробів. Одна із найцікавіших у цьому плані моделей – диван Egadi.

Цей диван виглядає цілком звичайно, доки його не розкладеш (для цього достатньо одного легкого руху). Сидіння опуститься, спинка відкинеться (індивідуально для кожного сидіння), і відкриється раніше прихована частина, дуже ефектна, з м'якою обшивкою, зі шкіри або з тканини, яка забезпечить великий комфорт і змусить диван виглядати зовсім по-новому. При цьому вся оббивка оригінального дивана – знімна.

Цю модель розробив дизайнер Гордон Гійом'є (Gordon Guillaumier) родом з Мальти, який пізніше переїхав до Мілана. Гійом'є співпрацював з багатьма провідними виробниками Італії, його роботи можна зустріти на найбільших меблевих ярмарках, що проходять в італійському Мілані, німецькій Колоні та Москві.

В іншій моделі дивана (дизайн Карло Бімбі) спеціальний механізм дозволяє змінювати положення подушок сидіння. Ці подушки можна так налаштувати, що вони будуть опорою для рук і спини при різних положеннях тіла. Великі можливості з налаштування та у подушки під голову.

Такі корисні та практичні ідеї Карло Бімбі обумовлені його великим досвідом роботи – понад 40 років. Розроблений ним стілець Enrico свого часу став переможцем американської дизайнерської номінації Roscoe-Awards, а стілець Blitz зайняв перше місце на Red Dot та iF Award.

Роботи Карло Бімбі увійшли не лише до колекції провідних меблевих виробників, а й поповнили експозиції світових музеїв дизайну – наприклад, вони виставлені у галереї «Архітектура та дизайн» Музею сучасного мистецтва у Нью-Йорку.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *