Фото на полотні – яскраві спогади про щасливі моменти

Яскраві враження та радісні події – це хвилини щастя, які сповнюють наше життя.

Зберегти в пам'яті важливі моменти з минулого, щасливі миті, які більше ніколи не повторяться, стало можливим завдяки інноваційним технологіям. Їх втілення – якісна цифрова фотографія та мобільні пристрої (смартфони та планшети), що дозволяють нам робити миттєві знімки.

Друк на полотні – сучасне рішення для зберігання особистих фотографій

Зберігати фотографії можна по-старому в паперовому фотоальбомі, в цифровому форматі в пам'яті свого ноутбука або ПК, в хмарному сховищі на безкрайніх просторах всесвітньої павутини, або завантажуючи їх в соціальні мережі. Але набагато цікавіше і надійніше зберегти свої спогади, створивши яскраві, барвисті картини за допомогою унікальної технології друку на полотні.

Такими деталізованими панно можна прикрасити стіни будинку, і вони обов'язково наповнять житло теплом, щохвилини радуватимуть око, воскрешатимуть у пам'яті трепетні моменти.

Як замовити картину на тканині за вашим фото

Оригінальна картина по фото може бути будь-якого розміру та форми. Кожне замовлення спеціалісти опрацьовують індивідуально з урахуванням усіх побажань клієнта. Можливий друк на нетканому полотні без обробки чи з наступним лаковим покриттям.

Замовник завжди може отримати професійну консультацію або попросити доопрацювати знімок відповідно до свого смаку – ці послуги надаються безкоштовно. Ще одна цікава можливість - створення цікавих ефектів, що дозволяють надати зображення оригінальність або привести його у відповідність до стилю інтер'єру приміщення. Серед найбільш незвичайних та популярних ефектів:

  • стилізація під живопис олією;
  • поп-арт;
  • портрет у образі;
  • колаж.

Картини виконуються на сучасному високотехнологічному обладнанні, що дозволяє досягти максимально чіткого, якісного та естетичного результату.

Переваги фотодруку на полотні

За своїми характеристиками неткане полотно дуже схоже на полотно, на якому пишуть художники. Його фактура грубіша і натуралістичніша в порівнянні з рівними і гладкими листами фотопаперу. При нанесенні на полотно фотографій виходить ефект картини.

Зображення, що наносяться на тканину методом фотодруку, мають вражаючу довговічність, оскільки для друку застосовуються спеціальні стійкі чорнила. До переваг такого варіанту зберігання фото можна віднести:

  • ефект "живого", об'ємного зображення;
  • прийнятну вартість;
  • можливість натягнути полотно на підрамник та прикрасити гарною рамою, яка надасть картині завершеного вигляду;
  • доступність художньої обробки та створення різних фотоефектів.

Друк фото на полотні – це яскраве, ефектне та практичне рішення, що дозволяє зберегти у пам'яті миті щастя.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *