Ідеї оформлення вікон у кімнаті: незвичайні карнизи та штори

Часто декор вікон обмежується стандартними шторами, жалюзі або ролетами. Звичайно, є чудові дизайнерські штори та шикарні портьєри, здатні перетворити звичайне вікно на центральний елемент кімнати. А якщо є бажання щось змінити легко, швидко та своїми руками?

Карниз із гілки

гілка дерева як карниз

Щоб надати інтер'єру кімнати натуральних штрихів природи, використовуйте гілку дерева цікавої форми як карниз для штор. У цьому випадку гілка пофарбована в блакитний колір, а я залишила б природний колір і текстуру. Головне – добре просушити дерево. До такого карнизу добре підійдуть фіранки з натуральних тканин - льон, бавовна, нещільна мішковина.

Галерея тарілок

галерея над вікном

Прибийте прямо над вікном міцну поличку трохи ширше і довше, ніж розмір віконної рами. Для надання класичного стилю можна задекорувати передню частину полиці тонким багетом або ліпними деталями. Тепер на виставковому майданчику над вікном чудово виглядатиме ваша улюблена колекція фарфорових тарілок, фігурок або сувенірів з поїздок.

На половину вікна встановіть складні віконниці, придбати які можна або у спеціалізованих магазинах, або змайструвати самостійно. А верхню частину прикрасьте легкою сітцевою фіранкою.

Квіткова клумба

підвісне кашпо всередині кімнати

Зазвичай навісні кашпо та визони використовуються на балконах або зовні вікна. Нам же пропонують встановити пластмасове, дерев'яне, плетене або керамічне кашпо у вигляді підвісного ящика прямо в кімнаті, замість підвіконня або нижче за нього. Зовнішній вигляд кашпо підберіть відповідно до стилю інтер'єру кімнати, використовуйте будь-які доступні матеріали для декору, якщо потрібно. Квіти та рослини в ящик потрібно селити у своїх глиняних горщиках.

Віконниці всередині

віконниці на вікні всередині

Ще один спосіб перенесення всередину приміщення елементів декору, які зазвичай розміщуються зовні - встановіть віконниці. Щоб надати їм антикварного вигляду, пофарбуйте віконниці спеціальною декоративною фарбою.

В індустріальному стилі

карниз із водопровідної труби

Якщо на кухні або в іншому приміщенні будинку проходять труби над вікном, не намагайтеся їх сховати. Навпаки, підійдіть до питання з точки зору брутального стилю дизайну і сміливо використовуйте їх як карниз для штор або фіранок. За бажання можна водопровідні труби з вентилями купити в магазині та прикрутити до стелі.

індустріальний декор вікна своїми руками

Штори краще повісити на металевих ланцюжках, а верхню частину вікна залишити незаштореною, щоб сонячне світло вільно проникало в кімнату.

 

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *