Ігрові дитячі стільці Pаlly! для розвитку

Завжди викликають цікавість ексклюзивні дизайнерські предмети інтер'єру, які можна відтворити своїми руками. Таким, наприклад, є оригінальні дитячі стільці Pally! дизайнера Laura V?in?l?. Хоча чому ж лише дитячі? Впевнена, що в інтер'єрі вітальні чи коридорі таке кумедне сидіння підніматиме настрій всім мешканцям квартири.

Отже, що ж такого вигадала Laura V?in?l?? Все просто - у круглій коробці щільно стоять кілочки з барвистими кінчиками. Для зручності та комфорту сидить на табуретці, верхівки кілочків виконані з м'якого наповнювача і обгорнуті в яскраву тканину. Таким чином вийшов табурет, розрахований як на дітей, так і на дорослих. Табуретка має ще одну важливу функцію — розвивати творче мислення в дітях, адже з різнокольорових кілочків можна створити будь-який візерунок на сидінні! Сьогодні — радісна посмішка, завтра — буква, післязавтра фігурка людини. Та й батьки можуть залишати таким чином послання близьким, перетворивши це на веселу гру. "Я рада, що ти є", "Люблю тебе", "Знову дощ ..." - ось пару варіантів того, що може повідомити символ, викладений на стільчику.

дитячі стільці Pаlly для розвитку

Такі дитячі стільці досить прості, щоб зробити їх своїми руками. Необхідно знайти круглу коробку або ящик із картону, дерева чи пластику. В принципі може підійти і квадратний ящик. Потім у будівельному магазині придбати пару десятків круглих дерев'яних кілочків. Верхівки можна просто пофарбувати яскравими фарбами і не робити м'які чохли, тоді табурет буде жорстким. Кільця повинні щільно стояти в ящику.

дитячі стільці - табуретки Pаlly

Експериментуйте, грайте та веселіться!

дитячі стільці - табуретки

Джерело: http://mebel-brovary.com.ua/detskaya-mebel/різнокольорові палички в дитячій табуретці Pally ігрова дитяча табуретка Pally з паличок

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *