Загадковий та шедевральний стиль модерн в інтер'єрі

Модерн («moderne» у перекладі з французької-сучасний) за красою, витонченістю та витонченим художнім оформленням не поступається жодному з найвідоміших стилів. Він з'явився порівняно недавно, наприкінці 19 століття, і на зміну популярної тоді еклектиці. І основними особливостями модерну стали природні рослинні мотиви в інтер'єрі та архітектурі будівель, плавність ліній, використання інноваційних технологій, предмети декоративно-ужиткового мистецтва в декорі приміщень.

інтер'єр вітальні в стилі модерн

Модерн зароджувався під впливом витворів мистецтва найзагадковіших та найтаємничіших стародавніх культур та цивілізацій. На його становлення вплинула краса Японії, складні орнаменти Стародавнього Єгипту та інших культур. Ще однією відмінністю стилю модерн є його функціональність. За всієї зовнішньої краси інтер'єрів і великої кількості декору, кожен предмет виконує певну функцію. Чи то декоративна конструкція, чи художньо оформлені стовпи. В інтер'єрі є асиметрія, гнучкі плавні лінії, багаторівневі поверхні, елегантні форми.

спальня у квартирі стилю модерн

Модерн складно сплутати з будь-яким іншим стилем чи напрямком дизайну інтер'єру. Він унікальний, неординарний, чарівний та загадковий. Отже, основних відмінностей та базових елементів, властивих лише цьому стилю, у нього кілька:

  • Палітра кольорів складається з темних кольорів, допускається гра контрастних відтінків;
  • Плавні витончені витіюваті лінії проглядаються в архітектурі, інтер'єрі, меблях, декорі;
  • В інтер'єрі приміщень присутні матеріали тільки натурального походження: деревина цінних порід, натуральний камінь, скло, метал, ковані вироби, натуральна шкіра, дорогі тканини, хутро та інші;
  • Помірне освітлення (м'яке розсіяне світло, торшери для підлоги, світильники);
  • Відсутність стін, відкрите планування, різні види зонування, мобільні перегородки;
  • Масивні аксесуари, декоративні фігури тварин, мозаїка, вітражі, прикладне мистецтво, яскравий декор, саморобні прикраси, фантастичні малюнки та візерунки на поверхнях; квіткові мотиви в інтер'єрі;
  • Штучно зістарені меблі, поверхні.

інтер'єр столової зони в стилі модерн

На прикладі дизайн-проекту елітної київської квартири можна побачити одну з сучасних інтерпретацій стилю модерн в інтер'єрі. Оригінальний дизайнерський задум вдало поєднав у собі естетичну привабливість і функціональне планування досить просторого приміщення.

Натуральні матеріали в оздобленні приміщення підкреслюють витончену красу інтер'єру з тонким натяком на розкіш, елітарність, достаток і високий статус господарів квартири.

інтер'єр вітальні в стилі модернОсобливу увагу привертає кухня, яка завдяки вдалому плануванню, плавно поєднується із зоною їдальні та вітальнею. Лаконічний інтер'єр та помірний декор вигідно підкреслює простоту та витонченість дизайнерських меблів, виготовлених на замовлення спеціально для цього проекту. Завдяки цьому меблі так гармонійно вписалися в загальну атмосферу. Вишуканість інтер'єру в стилі модерн вдало наголосила на кольоровій гамі в благородно сірих, коричневих і світло-бежевих тонах.

кухня виробництва фабрики Smiela у стилі модернспальня у квартирі стилю модерн інтер'єр спальні в стилі модерн інтер'єр спальні в стилі модерн інтер'єр спальні в стилі модерн інтер'єр коридору в стилі модерн інтер'єр коридору в стилі модерн інтер'єр коридору в стилі модерн інтер'єр ванної в стилі модерн

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Одна думка про “Загадочный и шедевральный стиль модерн в интерьере”

  1. Елена

    Дизайн-проект чудовий. Тільки до чого тут модерн?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *