Скляна раковина у стилі мінімалізму

Для того, щоб привернути увагу, предмет інтер'єру не обов'язково має бути яскравим, яскравим або великим. Незвичайну раковину в дусі мінімалізму практично і не видно з першого, мимохіть кинутого погляду. Але потім легкі обриси прозорого куба, що ніби ширяє в повітрі, змушують придивитися, наблизитися і не раз здивуватися такій оригінальній сантехніці. 

Футуристична скляна раковина Kub Basin створена талановитим болгарським дизайнером Віктором Васильєвим, який здобув профільну освіту в Копенгагені, Данія, а потім переїхав творити до Мілана, Італія. Роботи в його портфоліо відображають сучасний мінімалістський підхід, що йде в ногу зі швидкоплинним часом технологій та інновацій.

невидима скляна раковина у ванній кімнаті

На відміну від інших гладких раковин, у цьому проекті відсутнє все, що може вважатися надлишком чи надмірністю. Проста геометрична форма, прозоре міцне скло без колірних добавок та іншого декору, абсолютно гладка поверхня без зливу, отворів та вбудованих змішувачів – нічого зайвого. Тим не менш, скляна раковина повноцінно функціонує, всі труби заховані у стіні, кран та змішувач розміщені окремо від самої раковини, а вода стікає у невеликі прорізи мармурового куба.

квадратна скляна раковина Kub Basin, вид збоку

Цікаве зв'язування геометричних фігур лежить в основі концепту. Скляна раковина начебто врізана в мармур, утворюючи ще один маленький кам'яний кубик. Для зручності користування, а також для приємного візуального доповнення дизайнер розробив кубічні ящики для туалетного приладдя та аксесуарів.

скляна раковина з ящиками Kub Basin

прозора скляна раковина зі скла з ящиками Kub Basin

Невидима «паряча» раковина може тішити не лише одинаків, а й пари!

скляна раковина на двох Kub Basin

В інтер'єр ванної кімнати з такою мінімалістською сантехнікою гармонійно впишуться світлопрозорі перегородки та двері, душові кабіни із матового скла. Це дозволить грамотно зонувати навіть невелике приміщення ванної кімнати, зберігаючи відчуття простору та цілісності.

прозора невидима раковина зі скла на двох Kub Basin, вид спереду

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *