Підвісне крісло у вигляді клітки для птахів

Кожен із нас — птах, замкнений у своїй гарній клітці. Іноді ми вилітаємо за її межі, насолоджуючись свободою, але нам бракує мужності повністю відмовитись від полону.

Дейв МакКін "Клітини" (Dave McKean "Cages")

підвісне крісло у вигляді пташиної клітки

Ніхто не хоче бути в буквальному сенсі замкненим за ґратами... Проте голландська дизайн-студія Ontwerpduo розробила оригінальне підвісне крісло у вигляді пташиної клітки. Такий незвичайний дизайн покликаний символізувати свободу вибору та політ, а не обмеження та полон.

підвісне крісло у вигляді пташиної клітки

Підвісне крісло - клітка підвішено за гак до стелі, що дозволяє сидячому мірно погойдуватися, немов на гойдалках. Дверцята клітини відсутні, а шкода. Було б цікаво забиратися з ногами в крісло, зачиняти дверцята та відпочивати у своєму тісному маленькому світлі, обмеженому тонкими прутами. Для комфорту клітка, що гойдається, вистелена м'якими подушками, на яких зовсім не відчуваються прути решітки. висяче крісло у вигляді пташиної клітки

Підвісне крісло доступне на замовлення у будь-яких колірних рішеннях. Це дозволить гармонійно вписати його в будь-який інтер'єр. Покриття металу стійке до впливу погоди, а отже, такий незвичайний предмет меблів можна використовувати і на свіжому повітрі. Тільки уявіть собі, як чудово виглядатиме ця величезна пташина клітка в саду, серед фруктових дерев, наповнених співом птахів!смородина в підвісному кріслі-клітиніКлинові ремені широко використовуються у різних галузях промисловості, а також у побутовій техніці. Якщо у вас виникла необхідність замінити приводний ремінь у пральній машині, то зверніть увагу на інтернет-магазин http://toolparts.com.ua/remni, де ви зможете підібрати ремінь потрібного типу та розміру.

оригінальне висяче крісло - клітка крісло Cage у вигляді клітини птиці подушки в підвісному кріслі Cage

Фото © Lisa Klappeo on Otwerpduo.nl

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *