Об'ємні шпалери: полиці та бра, що виросли зі стін

Створити стильний до найдрібніших деталей інтер'єр не так просто. Один предмет, що випав із загальної стилістики інтер'єру, може порушити всю ідилію. Але шведська дизайн-студія розробила об'ємні шпалери та полиці, які органічно вписуються в будь-який простір і позбавляють необхідності придумати, як ще прикрасити стіни.

об'ємні шпалери, Kredema

Головною ідеєю шведської компанії Kredema було створення тривимірних шпалер для стін з додатковою функцією крім основної декорування приміщення. 3D ефект досягається двома способами. Перший - це специфічний малюнок, на перший погляд, абсолютно звичайний - кольорові вертикальні або горизонтальні смуги, але в масштабах повністю обклеєної стіни виникає ілюзія об'єму візерунків. Здається, що стіни мають кілька шарів, що накладаються одна на одну.

об'ємні шпалери та полиці kredema

Другий – тривимірні об'ємні полиці та абажури для світильників, зроблені з акрилу. Така форма кріпиться до стіни, а потім акуратно обклеюється тими самими шпалерами, що й стіна. В результаті досягається приголомшливий ефект шпалер, що ожили. Здається, що об'ємні шпалери самі згортаються в рулони, складки та хвилі, утворюючи таким чином оригінальні полиці та бра, що зливаються зі стінами.

бра зі шпалер, kredema

Оформлення стін із застосуванням рельєфних декоративних панелей – стильне та сучасне дизайнерське рішення. Може здатися, що інтер'єр буде виглядати дуже одноманітно, але у всьому важлива міра і стиль. декілька полиць і бра в поєднанні зі звичайними меблями та аксесуарами створять цікавий ефект.

полиці зі шпалер, kredema

книжкові полиці, шпалери kredema

акрилові полиці під шпалери

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *