Паркові лави, що дають притулок бездомним

Безхатченки — складна соціальна проблема, поширена практично в усьому світі. Багато громадських організацій впроваджують різноманітні програми допомоги людям, які опинилися у скрутній ситуації. Декілька корейських дизайнерів розробили цікавий концепт міських паркових меблів, покликаних трохи полегшити життя бездомним. Дизайнерська технологія - паркові лави вдень служать звичайними лавками для перехожих, а в нічний час перетворюються на тимчасовий притулок.

паркові лави - нічний притулок для безпритульних

У складеному стані паркові лавки є низьким сидінням без спинки. При необхідності лавка піднімається за допомогою механізму-гармошки, утворюючи всередині невеликий простір, захищений від дощу та вітру. Будь-яка людина може забратися туди, звернутися калачиком і поспати. Звичайно, такий притулок з великою натяжкою можна назвати комфортним і зручним, особливо в холодну пору року, але все ж таки це хоч якесь укриття на ніч. Дивно, що дизайнери не передбачили складну затворку на дверний отвір, все ж таки було б тепліше. Та й довжину паркової лави можна було б зробити під людське зростання, щоб сплячий міг повністю витягнути ноги. На даний момент цей проект залишається лише у вигляді концепту. Але, цілком можливо, незабаром паркові лави — притулки з'являться у зелених зонах Південної Кореї чи США.паркові лави, що перетворюється на будиночок для бездомних

Цінуйте те, що у вас є! Адже ми дуже рідко дякуємо простору за те, що у нас є дах над головою. До речі, візуальне сприйняття простору вашого житла багато в чому залежить від оздоблення стелі. За допомогою правильно підібраного та якісно виконаного оздоблення можна візуально збільшити висоту стель або розсунути стіни.

паркові лави - притулок для бездомних

Фото ©yankodesign.com

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *