Стелаж для книг, що обертається

У 1960-х роках відомий меблевий дизайнер Джанфранко Фраттіні (Gianfranco Frattini) представив оригінальний та інноваційний на той момент тип книжкового стелажу. Дизайнерський предмет меблів являв собою шафу, що обертається навколо своєї осі, у формі паралелепіпеда з полицями по чотирьох сторонах.

стелаж для книг, що обертається

Стильний стелаж, що обертається, став своєрідною класикою серед книжкових шаф, і італійська дизайн-студія Полтрона Фрау (Poltrona Frau) перевипустила його в більш сучасному і сміливому варіанті.

книжковий обертовий стелаж albero

Оновлена версія стелажу отримала назву Albero, що в перекладі з італійської означає дерево. При першому погляді стає ясно походження назви. Стелаж, що обертається, утримуваний на місці міцним сталевим стрижнем, дійсно нагадує дерево з гілками, що простягаються від його центрального стовбура. Куби-полиці є модернізованим класичним дизайном, створюючи більш чисту і повітряну естетику.

сучасний обертовий стелаж для книг

Крім того, що весь стелаж обертається навколо своєї осі, кожен куб також рухається вгору-вниз по осі. Таким чином, власник може налаштовувати дизайн полиці відповідно до своїх нагальних потреб та побажань. Стильна сучасна книжкова полиця дуже компактна і займає мало місця, що буде дуже цінно і корисно для квартир з обмеженим житловим простором.

модульна сучасна книжкова полиця, що обертається, albero

Також, як і його класичний прабатько, стелаж Albero, що обертається, відмінно підходить не тільки для зберігання книг, але і для експозиції предметів мистецтва і улюблених колекцій.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *