Дерев'яний будинок на палях у Шрі-Ланці

Розташований на вершині пагорба, між джунглями та каучуковою плантацією, цей дерев'яний будинок на палях був збудований так, щоб повною мірою використати переваги унікальної території. Дерев'яний будинок на палях, збудований у 2009 році за проектом архітектора Нарейна Перери (Narein Perera) у курортній зоні Калутара, Шрі Ланка, перегукується з традиційною для цієї місцевості архітектурою.

дерев'яний будинок на палях від narein perera

Власник, який замовив проект будинку, мав декілька основних вимог. Бунгало призначалося для здачі в оренду відпочиваючим від метушні міського життя, а отже, дизайн будівлі повинен лише посилити розслаблюючу атмосферу навколишньої природи. І друге, власник дуже хотів мати можливість оглядати з верхнього поверху будинку всю територію, що знаходиться у його власності, а це не мало не мало 72 га!дерев'яний будинок на палях над дерев у джунглях

При будівництві бунгало були використані сталь, деревина та бамбук. Натуральні матеріали покликані підкреслити зв'язок будинку з навколишньою природою і візуально пом'якшити наявність металевих паль. На трьох рівнях розташовані три невеликі спальні з ванними кімнатами, а також спільна вітальня для всіх постояльців. Будиночок обслуговуючого персоналу з кухнею розташований нижче пагорба, під розлогими кронами дерев, його зовсім не видно мешканцям бунгало.
будинок над деревами, шрі-ланка

Для архітектора було важливо створити дерев'яний будинок на палях, який ніби ширяє над верхівками дерев і лише злегка стосується землі. Завдяки сталевим опорам та балкам бажаного результату було успішно досягнуто.
нічний вид на будинок в джунглях піднято над верхівками дерев

І хоч у жителів мегаполісів, як правило, немає такого чудового виду на безкраї дикі ліси та гори, все ж кожен може створити свої маленькі джунглі на балконі. А для цього дуже зручно робити балкон з виносом, за рахунок якого можна збільшити корисну площу. Замовити у Києві виносний балкон можна на  http://vikna-rehau.com.ua/balkony-s-vynosom/у професійних підрядників.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *