Цікава люстра у вигляді лампочки

Думаю, переважній більшості з нас звично бачити лампочки як джерело світла всередині декоративного абажура або плафона. Але дизайнерський дует Young & Battaglia для студії Mineheart буквально перевернув звичайне уявлення про світильник. Їхня оригінальна люстра у вигляді лампочки використовує канделябр усередині простої лампи!

люстра у вигляді лампочки King Edison від Young-and-Battaglia

Підвісний світильник King Edison (Король Едісон) поєднує чисту простоту світла з гламуром і розкішшю королівських канделябрів. Багата фантазія авторів проекту помістила мініатюрний канделябр із латуні у скляну лампочку Едісона діаметром 15 см із відкритим дном. Хромоване оздоблення плафона і плетений шнур із шовкових ниток у тон оздобленні довершують вишуканий вигляд світильника.

люстра у вигляді лампочки

У канделябре замість свічок встановлені мініатюрні світлодіодні лампочки в два ряди на кшталт використовуваних у новорічних гірляндах. Сила світла таких лампочок, звісно, недостатня для повноцінного освітлення приміщення. Люстра у вигляді лампочки випускає м'яке свічення і більше підходить як нічник або декоративна прикраса вітальні. Якщо є основне джерело освітлення, то лампи King Edison можна використовувати у будь-яких приміщеннях, у тому числі в офісах, ресторанах чи магазинах.

люстра у вигляді лампочки в інтер'єрі

Люстра у вигляді лампочки в інтер'єрі виглядає чудово як окремо, так і якщо повісити кілька поряд. Світильник чудово впишеться практично в будь-який інтер'єр, але якщо в обстановці кімнати є елементи розкоші «королівських» стилів, то лампочка лише посилить та підкреслить ці деталі. До речі, вартість також варта королів — 600 євро за екземпляр!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *