Декоративна клітка для птахів, вбудована у стіл

Французький дизайнер Грегорі де Лафорес (Grégoire de Lafforest) любить співочих пташок. Або не любить - тут уже з якого боку розглядати питання етики вмісту пернатих у клітці.

декоративна клітка для птахів, вбудована у стіл

У будь-якому випадку, у майстра зародилася ідея вбудувати декоративну клітку у звичайний дерев'яний стіл, який, втім, відразу перестає бути звичайним.

За словами автора, цей незвичайний предмет меблів був розроблений для того, щоб зламати стереотипи, надати консервативному столу трохи театральності та курйозності.

фото

Декоративна клітина розташована під столом, що з функціональної точки зору робить використання столу як обіднього скрутним, тому що нікуди подітиме ноги. Та й я сумніваюся, що шарудіння крил під столом і специфічний запах сприятимуть доброму апетиту. Але як журнальний столик цілком міг би використовуватися.

фото птахів

Невеликі скляні куполи височіють над стільницею, відкриваючи погляду гілочку дерева і пташку, що сидить на ній. Дизайн столу — декоративної клітини можна трохи видозмінювати, наприклад замість живих птахів помістити в клітинку штучних. Тоді можна прибрати частину клітини під столом – так стане набагато комфортніше сидіти за ним.

фото

На даному етапі декоративна клітка - стіл існує в одиничному екземплярі і представлена в Gallery Gosserez у Парижі.

фото

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *