Декоративні наклейки на двері

Чи мріяли ви коли-небудь, щоб кімнатні двері за вашим бажанням перетворювалися на портал і вели у будь-який куточок світу? Вранці - випити чашку кави з круасаном на Єлисейських полях, вдень - викупатися в блакитних водах океану десь на Тихоокеанських островах, а на five o`clock tea опинитися в туманному Лондоні. Схоже на сценарій фільму «Телепорт» і, на жаль, сучасна наука поки що далека від таких відкриттів. Але французькі дизайнери студії Couture Deco можуть подарувати хоча б соту частку можливості подорожувати у просторі, пропонуючи використати декоративні наклейки на двері!

коридор замку - 3D декоративні наклейки

У серії декоративних наклейок на двері TROMPE-L'OEIL (у перекладі з французької – «обман очей») використовуються надзвичайно реалістичні 3D зображення, що створюють оптичну ілюзію присутності.

 ескалатор 3D декоративні наклейки на двері

Дзеркала є чудовим способом розширити простір приміщення, але деякі декоративні наклейки із серії можуть додати глибини далеко за рамками ефекту дзеркал, при цьому внісши аспект присутності на відкритому повітрі всередині кімнати.

сходи на монмартрі фотошпалери на двері

Інші стікери можуть обдурити око і перетворити двері на порожній гардероб або шафу, зверху до низу забиту книгами.

порожній шафа - 3D фото наклейка на двері книги декоративний фотостикер на двері

Звичайно, такі декоративні наклейки навряд чи підійдуть для будь-якого інтер'єру. Наприклад, ви навряд чи захочете бачити вихід із французьких катакомб у вашу вітальню, заповнену м'якими меблями, подушками з рюшами та плюшевими ведмедями. Але для світлої квартири в сучасному стилі буде цікавим та незвичайним застосування декоративних стікерів із якимось оригінальним зображенням. Гості байдужими достеменно не залишаться!

катакомби 3D декоративний фотостикер на дверіДекоративні наклейки також можна наклеювати і на вхідні двері в квартиру в багатоквартирних будинках, але для відкритого повітря наклейки не підходять, оскільки не розраховані на перепад температур та вплив вологи. Прикрасити таким чином можна навіть такі протипожежні двері. http://www.rostpozh.ru/dveri-protivopozharnye.html

залізниця 3D фотошпалери для міжкімнатних дверей

Фотографії та замовлення наклейок © couturedeco.com

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *