Затишне сидіння біля вікна в інтер'єрі

Сидіння біля вікна - досить поширений елемент інтер'єрів у будинках старенької Європи та США. На території радянських країн подібний прийом в інтер'єрі, зі зрозумілих причин, не використовувався, сиділи переважно на вузьких підвіконнях між горщиками з геранню. І лише за пострадянських часів стало можливим і модним повністю перейняти цю тенденцію. Сидіння біля вікна надає кімнаті затишку і теплого шарму, часто таке місце стає фокусною точкою всього інтер'єру. Звичайно ж, зручно створити таке місце біля великого та просторого вікна, особливо підійдуть для цієї мети французькі вікна та еркери. Сьогодні ми розповімо про кілька варіантів створення м'якого місця для сидіння у різних приміщеннях та стилях.

sidenie-okno-01

Щоб створити сидіння біля вікна своїми руками знадобиться основа, наприклад лава, невеликий матрац і кілька подушок. Лава служитиме не тільки для краси та зручності, але й для зберігання речей. Тому варто заздалегідь продумати систему зберігання: полиці або висувні ящики, дверцята на горизонтальній або вертикальній площинах.

sidenie-okno-02

Сидіння біля вікна можна влаштувати за допомогою вбудованих шаф. Таким чином, можна буде гармонійно вписати місце в інтер'єр і витримати єдиний стиль простору. Такий варіант чудово підійде шанувальникам мінімалістського стилю.

sidenie-okno-11

Найбільш сприятливим та зручним приміщенням для сидіння біля вікна є вітальня. Невеликий диван біля вікна виглядає красиво і чарівно, до того ж створює додаткові сидячі місця для гостей. Та й що може бути затишніше влаштується на ньому з улюбленою книгою, зрідка відриваючись від сторінок, щоб помилуватися видами, що відкриваються з вікна?

sidenie-okno-04 sidenie-okno-10 sidenie-okno-08

На кухні таке місце дозволить трохи заощадити корисний простір, створити додаткові місця для сидіння і систему зберігання для кухонного начиння.

sidenie-okno-12

Спальні зазвичай використовуються виключно для сну, тому тут рідко зустрінеш м'які куточки, крісла або дивани. А даремно! Якщо в інших кімнатах у вас немає місця для відпочинку, то сидіння біля вікна в спальні стане прекрасним рішенням.

sidenie-okno-13 sidenie-okno-03

Діти особливо люблять сидіти на підвіконнях, дивлячись щось на вулиці. Для підлітків задоволено забратися на віконце з телефоном або планшетом. До того ж, у дитячій також не завадить ще місце для сидіння для друзів, що прийшли в гості, та й іграшки з речами буде дуже зручно складати в таку лаву.

sidenie-okno-05 sidenie-okno-06 sidenie-okno-14

На віконному дивані можна облаштувати своє робоче місце. Якщо ви творча натура, щось складаєте, пишете або малюєте, то таке місце для роботи надовго забезпечить вас натхненням!

sidenie-okno-09 sidenie-okno-07

Щоб яскраве сонячне світло не заважало працювати, на вікна бажано встановити ролети або римські штори, благо їх вибір в інтернет-магазині http://www.roleti.com.ua/ настільки широкий, що кожен зможе підібрати колірне рішення або малюнок, що ідеально вписується в інтер'єр.

Зберегти та поділитися:


Читайте також: