Професійний дизайн інтер'єру будинку – чи це потрібно?

«Мій дім – оплот моєї родини! І тільки я знаю, яким він має бути! — так думає кожна людина.

Ніхто цього й не заперечує. Адже саме вам житиме в цьому приміщенні, і саме вам має бути зручно в новому інтер'єрі.

Якщо ви розробили дизайн самостійно або підглянули ідею в каталозі, інтернеті, журналі, при втіленні вашого дизайн-проекту можуть виникнути різноманітні питання:

  • Які матеріали використовувати для косметичного ремонту, оббивки чи драпірування?
  • Де замовити меблі та як правильно її розмістити?
  • Як органічно вписати окремі деталі в інтер'єр, щоб створити цілісність сприйняття та зберегти функціональність?

Вам краще звернутися до фахівців із дизайн студії. Як правило, кардинальні зміни у квартирі відбуваються нечасто. А технології не стоять на місці, щороку у продажу з'являються нові будівельні матеріали, тканини, фурнітура, деталі декору. І кому як не завжди працюють над інтер'єрами фахівцям знати, що з чим поєднується, а що ні.

фото інтер'єру

Дорого чи ні

Ви думаєте, що звернутися до дизайнера інтер'єру дорого?

Зрозуміло, за послуги кваліфікованого спеціаліста треба платити. Заздалегідь прорахувати, скільки ви втратите, взявшись за свій інтер'єр самостійно, неможливо. Напевно, ви відчували розчарування від покупки будь-якого предмета з тих, що настирливо пропонувала реклама або дуже хотілося мати. А потім виявлялося, що він псує загальний вигляд або просто не вписується за стилем, кольором, фактурою.

Якщо ви не фахівець у галузі будівництва та ремонту, то ви можете кілька днів битися над якоюсь дрібницею, з якою фахівці впораються за лічені хвилини. А можете і махнути рукою, подумавши, що варіантів виправити дефект стіни, стелі чи чогось ще просто не існує. Звичайно, можна найняти ремонтну бригаду, але не факт, що після їхнього виходу ви залишитеся всім задоволені. Адже проводити ремонтні роботи вони будуть виходячи з тих матеріалів, які ви їм надасте.

інтер'єр дитячої

Можливий і такий варіант, що ви купите матеріал, але з якихось причин він може не підійти або погано поєднуватиметься з іншим, не менш дорогим матеріалом. Або ви просто неправильно здійсните підрахунок і купите зайве. Непотрібні витрати.

"А якщо мені не сподобається проект?!"

Може, варто бути мудрішим і не набивати собі шишки об двері, що стоять у чистому полі. За такого підходу від мрії до її здійснення можуть пройти роки. Зверніться до дизайнера інтер'єру! Він складе проект з урахуванням усіх ваших побажань та переваг. Тільки цей проект в основі матиме базу, яка враховує технічну, матеріальну та фінансову основи. Фахівець зможе швидше зорієнтуватися у практичному втіленні вашої фантазії та запропонувати вам альтернативні рішення.

Для переконливості можна попросити його змоделювати майбутній дизайн на комп'ютері. У цей період роботи ви можете коригувати, висловлювати сумніви та побажання – всі вони будуть враховані у розробці остаточного проекту. Ви дійшли спільної думки, тепер за допомогою комп'ютерної програми складається кошторис.

З цього документа складається список необхідних покупок. Залежно від того, як укладено договір, здійснюється закупівля матеріалів за списком вами чи агентством. Бригаду краще замовити у цьому ж агентстві. Людина, яка робила для вас проект, напевно спиралася у своїх розрахунках на:

  • людей, з якими працював раніше;
  • їх технічну оснащеність;
  • певні навички кожного з них у виконанні конкретних завдань;
  • взаємодія у колективі.

«Я дизайнер найкращий сам собою!»

Так, кожен із нас творець свого щастя.

Кожен має своє бачення власного інтер'єру. Майже всі мають свої улюблені кольори і відтінки. У більшості є здібності та смак. Витримати в єдиному стилі кімнату здатні багато хто, але не кожному вдається без професійних помічників оформити всю квартиру. Ніхто не збирається відбирати у вас лаври митця та ідейного натхненника.

Ідея справді ваша. Без вашого бажання нічого б не сталося. А те, що ви звернулися за допомогою до фахівця, вас лише характеризує як практичну людину. Нехай кожен займається справою, де він професіонал. То чому ж, не знаючи, з якого краю підступитися, ми починаємо самостійно, без консультації фахівця, перекроювати власне, таке миле нашому серцю житло?

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *