Підводні сни: акваріум у спальні

Вам сподобалася можливість спати під водою, в оточенні дивовижних морських істот і рослин? Важко відповісти на це питання, поки немає такого досвіду. Такий шанс усім бажаючим та фінансово могутнім надає компанія Acrylic Tank Manufacturers, фахівці якої створили унікальний акваріум у спальні, вбудований у узголів'я двоспального ліжка. Не треба поринати під воду, щоб у домашній обстановці відчути себе серед морських мешканців!

акваріум у спальні у узголів'ї ліжка

Неквапливо плаваюча рибка, плавні коливання водоростей, прозора вода і м'яке блакитне підсвічування створять відчуття, ніби ви знаходитесь під водою. І якщо у вас немає боязні води, то швидше за все тіло розслабиться, відійдуть у бік турботи дня, а сон стане міцним і зцілюючим. Та й вранці ви насамперед побачите чудові морські пейзажі, сповнені спокою та умиротворення, що, звичайно ж, найпозитивнішим чином позначиться на вашому настрої.

ліжко - акваріум у спальні

Такий акваріум у спальні робиться на замовлення з урахуванням інтер'єру кімнати та побажань замовника. У головах з акваріумом можуть бути вбудовані тумбочки та шафки. Цікавий дизайнерський прийом — на тумбочках ліжка стоять нічники-торшери, але вже у воді, прямо всередині резервуару. Об'єм цього акваріума на фотографії – 2460 літрів, а вартість – близько 11500$.

деталі акваріум у спальні у головах ліжка

Фотографії: http://hiconsumption.com/

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *