Оригінальна сушарка для посуду у вигляді панорами міста

Проста думка людського розуму може будувати міста. Ідея може трансформувати світ та переписувати всі правила. (Крістофер Нолан)

Якщо ви дивилися фільм "Inception" ("Початок") режисера Крістофера Нолана (2010), то напевно пам'ятаєте захоплюючі сцени, де місто загортається і складається, наче гумове. Після перегляду фільму дизайнер Лука Нічетто (Lucа Nichetto) зайшов у гості до свого друга в офіс та побачив у нього на столі макет кількох кварталів Манхеттена. Сцени фільму та побачений макет надихнули дизайнера на створення оригінального аксесуара, який може бути як сушаркою для посуду, так і органайзером для листів та газет.

гумова сушарка для посуду

Сушарка для посуду виконана з високоякісного силікону, завдяки чому вона є гнучкою і може складатися точно, як у кадрах фільму. Назва дизайнерської вигадки також запозичена у голлівудського фільму — Inception. Підставка є маленькою копією Манхеттена з пізнаваними будинками. Точного масштабу, звичайно, не витримано, та й не це було основною метою. Вузькі вулички, що вийшло, чудово служать власниками для кореспонденції, а виступаючі хмарочоси - опорою для тарілок, чашок та іншого кухонного начиння. При бажанні сушарка для посуду може бути використана і для письмового приладдя, і для гаджетів, і навіть для одягу, якщо вертикально повісити на стіну.
Inception органайзер для кореспонденції та преси

Коли складаються складні стосунки в сім'ї і, здається, що ви одні в усьому світі зіткнулися з такою проблемою, загляньте в інтернет http://ispovedi.com/ispoved-tag/otnosheniya/ та почитайте інші подібні історії. Можливо, у них ви знайдете допомогу, пораду та підтримку.

гумова сушарка Inception для тарілок сушарки - органайзери для посуду оригінальна сушарка для тарілок у вигляді міста оригінальна сушарка для тарілок у вигляді Манхеттена Inception сушарка для посуду гумова

Фото © lucanichetto.com

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *