Як правильно вибрати стайлер для волосся?

Гарне укладання - це відразу +80% до самооцінки жінки, правда? Але не кожна готова витрачати на зачісування волосся по 40-50 хвилин на день. Саме тому популярністю користуються різні стайлери, що полегшують процес укладання та моделювання зачісок. Якими бувають стайлери та як їх правильно вибрати? Відповіді на ці питання ми намагатимемося знайти в цій статті.

Трохи про бренди

Рекомендуємо довіряти перевіреним виробникам, які давно на ринку та встигли здобути позитивну репутацію в очах мільйонів задоволених клієнтів у всьому світі. Вони не заощаджуватимуть на комплектуючих, щоб не псувати імідж бренду. Оскільки мова йде про роботу з волоссям, дуже важливо, щоб стайлери були виготовлені з якісних матеріалів, протестованих і схвалених трихологами.

Класичне визначення стайлера

Якщо казати простими словами, це багатофункціональні пристрої з великою кількістю насадок, що допускають подачу гарячого повітря. Тобто, плойка не може називатися стайлером. Це щось середнє між праскою, плойкою та феном.

Можлива комплектація

  1. Плойка. Вона використовується для накручування локонів та надання об'єму прикореневій зоні.
  2. Прасування. Мрієте про ідеально гладке волосся? Такого ефекту легко допитися за допомогою стайлера та насадки-праски.
  3. Гофровані щипці. Їхні пластини мають ребристу поверхню, за рахунок чого на волоссі відбивається ефект мікрохвиль. Перукарями гофровані щипці дуже часто використовуються для створення прикореневого об'єму.
  4. Щітка. Зовні ця насадка дуже схожа на звичайну гребінець. При нагріванні вона допомагає випрямити волосся.
  5. Насадка для плетіння косичок. Тут є механізм, що обертається, здатний закручувати пасма в красиву кіску.

Тут уже кожен вирішує сам для себе, які насадки йому потрібніші. Від кількості функцій стайлера залежить його ціна.

Наскільки безпечне таке укладання волосся

Тут все залежатиме від матеріалу виготовлення стайлера. Не рекомендуємо купувати прилади з металевою поверхнею, оскільки вони перепалюють волосся. Тефлонове покриття куди безпечніше, але воно все ж таки не надто довговічне. Рекомендуємо звернути увагу на стайлери з керамічним покриттям. Є ще титанові, але вони нагріваються нерівномірно і все ж таки травмують волосся. Кераміка є оптимальним варіантом у співвідношенні ціна/якість/зручність використання.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *