Як вибрати хороший та недорогий плед?

Щоб вибирати якісний плед чи ковдру, варто приділити увагу та витратити деякий час, тому що це придбання може бути вашим супутником на все життя. У цій статті ми розповімо як правильно вибрати купити плед недорого, і допоможемо розібратися в широкому асортименті варіантів, розмірів та матеріалів. Зважаючи на наведену нижче інформацію – ви оберете хороший плед, що підходить для ваших потреб, і він прослужить вам протягом багатьох років.

Великий чи маленький?

Коли ми починаємо розбиратися в існуючих розмірах, стає зрозуміло, що основна частина пледів доступна в класичному розмірі, який визначається як 150х200 см або близькі варіанти. Це, ймовірно, найуніверсальніший розмір із широким спектром застосувань – його можна використовувати як ковдру для дивана або як плед для крісла, а також його можна використовувати як зручний покривал для сну. Тому, якщо вам потрібен найуніверсальніший розмір, ми рекомендуємо вам вибрати – 150×200 см.

Якщо ви вибираєте плед для дитини, чи то новонароджений, чи то старше, ознайомтеся з розмірами категорії дитячих ковдр. В даний час пропонуються розміри 100×150 см, 80×100 см та 60×120 см. Розмір 100×150 сумісний із звичайною дитячою постільною білизною. Ви можете легко використовувати плед, щоб накрити дитину у візку під час прогулянок, поїздок на автомобілі, автобусі чи поїзді. Така ковдра співслужить хорошу службу, тому що вона завжди під рукою і не займає багато місця.

Для новонароджених доступні розміри 80×100 см, що є класичним пледом для коляски. І ще є спеціальний розмір 60×120 см. Таку ковдру можна використовувати як покривала на матрац для дитячого ліжечка. Вовняний плед має природні водовідштовхувальні властивості і допоможе захистити матрац від випадкових дрібних забруднень. Ви можете ще більше підвищити непроникність, використовуючи відповідний засіб для обробки вовни, що містить ланолін. Розмір цієї ковдри відповідає розміру матраца для дитячого ліжечка, що найчастіше використовується.

Є й великі пледи розміром 200х220 см, що еквівалентно покривала на двоспальне ліжко. Пледи такого розміру відрізняються вищою вагою, що дозволяє їм добре зберігати свою форму протягом дня на ліжку. Вночі ви можете або відкласти його убік, або використовувати його як другий покривал над ковдрою в зимові місяці.

М'який чи грубий?

Про тонкість вовни можна судити по-різному. Незалежно від того, здається плед м'яким на дотик чи ні, це значною мірою суб'єктивне відчуття. Те, що добре для одного, не так для іншого – те саме з вовною. Щоб полегшити вам вибір – м'якість кожної ковдри визначається одним із рівнів за шкалою від найгрубішого до м'якого: грубий – класичний – м'який – дуже м'який. Якщо ви один з тих, хто воліє м'які матеріали, але все ж таки хоче вовняний плед, ми рекомендуємо вам зосередитися на тонких.

Інші три класи виготовлені в основному з вовни, яка відрізняється трохи більшою товщиною волокна (товщина волокна розраховується в мікронах для вовни). Чим товщі волокно, тим менш тонка шерсть. Нарешті, обробка ковдри також відіграє роль, яка може пом'якшити ковдру, щоб вона була трохи м'якшою на дотик, ніж ковдри мериноса. Це відноситься до пледів з матовою поверхнею, яка відчувається дуже м'якою на дотик.

Як правило, пледи зроблені з більш тонкого матеріалу або з тоншою поверхнею трохи ніжніші. Пледи, які витримують екстремальні умови при використанні на відкритому повітрі, трохи грубіші, але вони з часом пом'якшуються. Цей процес можна прискорити, виправши плед, дотримуючись інструкцій з технічного обслуговування. Тому навіть грубіший матеріал з часом досягне деякого пом'якшення поверхні, не втрачаючи при цьому своєї щільності та міцності.

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам розібратися з вибором хороших пледів та ковдр, для вас та вашої родини!

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *