Крапля світла: акумуляторний світильник

The Drop Light (Крапля Світла) – акумуляторний світильник для інтер'єру, нова концепція домашнього освітлення. Система складається з основи — зарядного пристрою та бездротових лампочок, що заряджаються, — «крапель», які можуть бути використані як окремі світильники в будь-якому місці будинку, а також всі разом на зарядному пристрої як люстра або настільна лампа. Крім можливості вільно переміщати бездротові джерела світла, можна регулювати яскравість світла, що дозволяє висвітлювати інтер'єр відповідно до настрою та відповідного випадку. 

акумуляторний світильник drop light

Лампочки із вбудованими акумуляторами заряджаються від основи, яка може розташовуватися на підлозі, стелі або столі. Таким чином, під час заряджання виходить повноцінна люстра, торшер або настільна лампа з кількома плафонами. У будь-який момент окрему лампочку, що зарядилася, можна зняти і поставити там, де потрібно.

акумуляторний світильник drop light

Крім того, світильник сенсорний. Ви можете увімкнути та вимкнути світло, просто торкнувшись основи-зарядки, на якій висять окремі лампочки. Якщо торкнутися і потримати руку довше, то інтенсивність світла плавно збільшуватиметься і зменшуватиметься, так що можна підібрати саме ту яскравість, яка підходить в даний момент. Яскравість світла збережеться у кожній окремій лампочці, знятій із утримувача.

акумуляторний світильник для інтер'єру

Акумулятор лампочки працюватиме близько десяти годин, а заряджатися — лише дві-три години. Вам не доведеться турбуватися про те, щоб бути дуже обережними з «краплями» і не розбити їх, оскільки світильники зроблені із міцного, але водночас гнучкого силікону. За бажання навіть можна трохи змінити форму лампи з краплеподібною на якусь іншу.

акумуляторний світильник для інтер'єру

Такий світильник м'яко висвітлить вночі кімнату вашого малюка, створить романтичний настрій для вас і захистить усю родину від повної темряви під час раптового вимкнення електроенергії.

Джерело

акумуляторний світильник для інтер'єру

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *