Кишеньки для столових приладів своїми руками

Столові прилади, дерев'яні ложки, кухарі, шумівки і лопатки можна не ховати в кухонних ящиках, а перетворити їх на оригінальний декор кухні в квартирі, заміському будинку або на дачі. Для їх зберігання ми зробимо своїми руками симпатичні кишеньки для столових приладів із кухонних рушників та обробних дощок.

кишеньки для столових приладів своїми руками

Щоб зробити кишеньки для столових приладів, знадобляться: дерев'яна обробна дошка з отвором для підвішування, шматок лляної тканини, стрічка або тасьма, ножиці, степлер меблевий та клейовий пістолет.

матеріали для кишень

Візьміть лляну тканину веселенького забарвлення. Для цієї мети підійдуть кухонні рушники або тканинні серветки з малюнками та візерунками. Виріжте прямокутник на пару сантиметрів більше розміру дошки.

майстер-клас як зробити кишеньки для столових приладів своїми руками

Покладіть прямокутник лицьовою стороною вниз на нижній край дошки. Підверніть краї тканини та прикріпіть степлером дно кишені на відстані 1 см від ребер дошки.

майстер-клас як зробити кишеньки для столових приладів своїми руками

Акуратно складіть тканину до верху дошки, продовжуючи кріпити степлером підгорнуті боковини. Не забудьте, що в кишеню повинні бути предмети, тому сильно натягувати сторони не потрібно.

майстер-клас як зробити кишеньки для столових приладів своїми руками

Стрічкою або тасьмою маскуємо скоби за допомогою клейового пістолета. Кишеня для приладів готова!

майстер-клас як зробити кишені для столових приладів своїми руками

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *