Куртка Hug Me, що обіймає, дизайнера Si Chan

У сучасному світі віртуального спілкування все менше місця залишається для людського тепла та ніжності «живих» зустрічей. Навіть справжні чоловіки можуть почуватися самотньо та втрачено. Адже все, що потрібно — це кохання!

Випускник London College of Fashion дизайнер Si Chan пропонує молодим людям відтанути в обіймах комфортної та затишної колекції Hug Me (Обійми мене).

куртка, що обіймає Hug Me

Яскраві соковиті кольори, м'яке якісне набивання і безліч декоративних рук, що обіймають, поєднують верхній одяг і рюкзаки невеликої колекції, в якій є піджаки, куртки-бомбери і пуховики.

Руки покликані ще більше підкреслити головне посилання колекції, дарувати відчуття спокою, захищеності та тепла. Кожна куртка, що обіймає, виглядає дуже екстравагантно і незвичайно, мабуть, не кожну річ можна просто так одягнути на вулицю.

обіймаючий рюкзак

Дизайнер так окреслив головні ідеї колекції: «обійми», «зв'язок», «любов», «спілкування», «цікавість», «тепло», «веселощі», «дитинство» та «щастя». М'яконобивні руки символічно відображають ці поняття, яких так не вистачає сучасній людині.

Завдяки об'ємному набиванню і яскравому забарвленню, куртка, що обіймає, ще нагадує дитячі іграшки. Ця асоціація за задумом Si Chan має подарувати нам почуття дитячої радості та безтурботності.

обіймаючий піджак

Колекція також є автобіографічною, у моделях представлені історії взаємовідносин, досвід самотності та сенс буття дизайнера. Який образ про що свідчить вирішувати глядачам.

У будь-якому випадку, куртка, що обіймає, піджак і рюкзак колекції Hug Me викликає тільки позитивні емоції та посмішку, а це вже чимало!

куртка, що обіймає hug me

яскрава куртка та штани з колекції hug me

куртка, що обіймає з безліччю рукавів hug me

куртка та інші речі колекції Hug Me

куртка та інші речі колекції Hug Me

куртка та інші речі колекції Hug Me

куртка, що обіймає hug me

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *