Світильник із барабана пральної машини

світильник із барабана пральної машини

Проблема утилізації сміття стала однією з найважливіших у сучасному світі. До вирішення цього питання підключилися і дизайнери, створюючи з відходів та непотребу корисні речі. Виявляється, що барабан від пральної машини може прожити друге життя яскраво, світло і красиво, перетворившись на оригінальний абажур для підлогового, настільного або стельового світильника!

світильник із барабана пральної машини

Округла форма барабана та перфорація ідеально підходять для лампи, навіть дивно, що його первісне призначення – прати брудні речі. Після важкого служіння чистоті в надрах пральної машини, барабан варто бути в центрі уваги, даруючи ажурне світло приміщенню.

світильник із барабана пральної машини

Головне, щоб зробити такий незвичайний світильник практично нічого не потрібно! Барабан вже готовий до повторного використання як абажура. Необхідно лише прикріпити його до стелі чи поставити на ніжки на підлогу. Мається на увазі, що працююча «гола» лампочка у вас вже є.

світильник із барабана пральної машини

Так що якщо у вас повністю вийшла з ладу пральна машина, порвався абажур торшера або в кімнаті просто висить самотня лампочка Ілліча, то вихід знайдено! З'єднайте два різні предмети для народження третього.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *