Декоративні двері душової кабіни

У сучасних ваннах дедалі частіше встановлюють не повноцінні ванни, а душові бокси та кабіни. Для маленьких ванних кімнат така кабінка – справжній порятунок у вигляді економії простору. Але, як правило, двері душової кабіни стандартні матові, без будь-якого декору. Але італійський дизайнер Antonio Lupi вирішив дати можливість дверцятам кабінок стати повноцінним елементом інтер'єру ванної кімнати, а, як правило, і основною їх родзинкою.

двері душової кабіни, Адам та Єва

Студія дизайну Antonio Lupi пропонує нестандартні та оригінальні рішення дизайну вашої ванної кімнати у вигляді душових перегородок із декоративним малюнком. Вважається, що в домашніх умовах нема чого соромитися і основною функцією дверцят має бути запобігання попаданню води на підлогу ванної. Тому більшість перегородок прозорі, з цікавим художнім оформленням.

скляні двері душової кабіни faces

Рослинні та квіткові орнаменти, силуети людей, векторні візерунки, графічні малюнки прикрашають велику колекцію душових дверей. Зображення наносяться на гартоване скло, товщина якого 8 мм. Такі двері душової кабіни завдяки своїм властивостям мають високу міцність і стійкість до подряпин, на склі не залишаються розлучення від води, а згодом воно не каламутніє. Студія випускає душові перегородки із прозорого чи матового скла. Малюнок може бути прозорий на матовому фоні або, навпаки, матовий на прозорому фоні. Також орнамент може бути кольоровим, але не настільки, щоб дратувати або одразу впадати у вічі. Кольорові зображення рівномірно спокійні і впишуться в інтер'єр будь-якої ванної кімнати.

двері душової кабіни, Kiss

скляні душові перегородки, YAB

скляні душові двері, WallPaper

скляні душові двері, Nest та WallPaper

скляні душові двері, OldPaper

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *