Комп'ютерний диван клавіатура Qwerty

Проводите багато часу за комп'ютером чи ноутбуком? Вам знайома ситуація, коли ви, склавши руки і притиснувшись щокою до клавіш, засинаєте прямо на клавіатурі? Тоді ви напевно оціните кумедний жарт дизайнерської студії Zo_loft - оригінальний кітчевий диван клавіатура стандартної розкладки QWERTY, який, безперечно, вилікує ваш інтер'єр від депресії стандартного декору і принесе гумористичний штрих у простір.

диван клавіатура

Цей чорно-білий диван клавіатура добре впишеться в будь-який інтер'єр, причому не тільки житловий. Кімнати відпочинку або ресепшен сучасних IT-компаній лише виграють від таких тематичних меблів. Диван не такий простий, як може здатися. Завдяки мікроелектродвигунам, що управляються пультом дистанційного керування, кожна клавіша-подушка регулюється по висоті. Це дає повну свободу у формуванні зручної поверхні дивана залежно від потреби. Потрібно сидіти і працювати — будь ласка, хочеться напівлежачи почитати книгу — на здоров'я, захотілося поспати у горизонтальному положенні — солодких снів! Так що замість дрімати на жорстких клавішах за робочим столом, краще розміститися на зручному м'якому дивані у вигляді клавіатури.

диван у вигляді клавіатури qwerty

Не всіма буквами розкладки знайшлося місце на софі, дизайнери взяли за основу центр клавіатури. І якщо на справжній клавіатурі цифри та літери часто стираються від тривалого використання, подушкам дивана це не загрожує. Якісний міцний матеріал і стійкий друк літер гарантують довгий термін служби м'яких меблів, а якщо щось трапиться з електронною начинкою дивана - дизайн-студія зобов'язується виправити все в найкоротші терміни.

оригінальний диван-ліжко у вигляді клавіатури qwerty

Для багатьох, звичайно, такий сучасний диван здасться надто екстравагантним та сміливим. Тоді краще пошукати традиційніші моделі.

оригінальний диван у вигляді клавіатури qwerty

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *