Незвичайна дерев'яна підлога з кривою лінією

"Життя - це не пряма лінія" - говорить слоган голландської компанії Bolefloor, що виробляє унікальні дерев'яні підлоги, які так відрізняються від загальноприйнятих стандартів.

натуральна дерев'яна підлога

Природа ніколи не створила б прямі мостини і паркет, це був результат обмежених можливостей технології. Bolefloor дозволяє повернутися до природного стану поверхні: підлога, як задумала природа.

половиці неправильної форми

Натуральний дизайн підлоги як би захоплює дику сторону природи, підкреслюючи унікальну текстуру та форму. Всі половиці - неправильної форми, з природними виїмками, вигинами та плавними лініями, при цьому чудово з'єднуються один з одним, створюючи надійне та міцне покриття підлоги. Кожна дошка унікальна, як дерево, з якого вона зроблена. До речі, використовується лише дуб, підлогу з інших сортів дерева обіцяють випустити влітку 2011 року.

вигнуті мостини

Цей сільський стиль буде ідеальним завершальним штрихом в заміському будинку або на дачі, але також буде шикарно виглядати і в сучасному мінімалістському інтер'єрі.

підлога bolefloor

Довжина мостин - до 300 см при ширині 15-30 см, товщина - 2 см. Виробник може виготовити на замовлення половиці до 600 см завдовжки.

укладання дерев'яної підлоги

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *