Оновлюємо килимок перед вхідними дверима

Театр починається з вішалки, а враження від квартири – з передпокою. Або навіть до передпокою — з половника перед вхідними дверима. Геть нейтральні нудні кольори та бляклі візерунки — додайте кольори та креативу, щоб гості заходили до вашої оселі з посмішкою та радісним настроєм!

Декор звичайного придверного килимка для витирання ніг не займе багато часу. Для роботи знадобиться:

  • щільний папір або картон
  • спрей-клей
  • спрей-фарба в балончику
  • ножиці чи канцелярський ніж.

Припустимо, у вас є такий нічим не примітний нудний килимок незрозумілого коричневого кольору. У цьому прикладі використовувався половик для витирання ніг з кокосової стружки з гумовою підошвою Ikea Trampa.

килимок придверний до декорування

За допомогою трафарету та фарби ви з легкістю перетворите його на такий веселий та вітальний відвідувачів половичок:

килимок придверний після декорування

Для початку потрібно зробити трафарет візерунка, який ви хочете нанести. Для цього беремо щільний аркуш паперу або картону, прикріплюємо його до дошки або іншої поверхні, яку не шкода подряпатиме ножем, і малюємо бажаний орнамент. Якщо ви хочете нанести якийсь складний візерунок або малюнок, знайдіть в інтернеті і роздрукуйте в потрібному розмірі.

папір для трафарету

візерунок на папері

Вирізаємо ножицями чи канцелярським ножем те, що вийшло намалювати чи роздрукувати. Автор ідеї для зручності навіть пронумерував фігури, щоб розташувати на килимку у правильному порядку.

вирізаємо трафарет

Акуратно викладіть готовий трафарет на килимок. Так як папір буде стовбурчитися або в процесі роботи може зрушити, то краще прикріпити її до підлоги за допомогою спрей-клею. Переконайтеся, що всі елементи трафарету тримаються на місці.

приклеєний трафарет

Якщо ви задумали використовувати кілька кольорів фарби, то попередньо закрийте місця трафарету, фарбувати які ви будете в другу чергу.

Струсіть балончик з фарбою і розпорошуйте на трафарет перпендикулярно (а не під нього) з висоти близько 25-30 см. Там, де колір вам здасться світлішим - пройдіться спреєм ще раз.

фарбуємо килимок

Дайте фарбі підсохнути і обережно зніміть папір. Готово!

килимок перед вхідними дверима

Придумайте інші малюнки, орнаменти та написи!

половики перед дверима

яскравий килимок своїми руками

килимок для витирання ніг

Оригінал майстер-класу можна подивитися на curbly.

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *