Табуретки - гудзики від Bozu

У будинку у казкової героїні Дюймовочки стільчики, мабуть, були з маленьких ґудзичок. Італійські дизайнери Davide Bonanni та Michael Breschi для студії дизайну Bozu розробили табуретки Bottone. Сидіння у кожної табуретки виконане у вигляді гудзика, пришитого навхрест до поверхні.

Дизайн серії Bottone простий, але оригінальний. Повсякденна річ, класична ґудзичок з чотирма отворами, стала центральним елементом та родзинкою стільців. Навіть подумалося, як одного разу дизайнер застібав сорочку і подумав: Хм! а цікаві меблі можуть вийти!» І вийшло ж! Табуретки колекції впишуться практично у будь-який стиль інтер'єру будинку, офісу чи громадського закладу. Особливо казкові стільчики припадуть до душі дітям.

табуретки гудзики

Ніжки табурету у вигляді хрестовини виконані з натурального дуба. М'яке комфортне сидіння ручної роботи пошито у вигляді ґудзика зі штучної шкіри приємних для ока кольорів. Стежки зроблені зі смужок шкіри іншого кольору, що робить табурети помітними, яскравими та натуралістичними.

табуретки гудзики

табуретки гудзики

Важливою особливістю табуретів є те, що вони легко розбираються та збираються. Дві плоскі ніжки, два кріплення та м'який гудзик компактно пакуються в коробку. Це дуже актуально для тих, хто часто переїжджає. А вдома розібрані табурети зручно зберігати за шафою чи ще десь.

табуретки гудзики

buttons-chair-07

Такі табуретки стануть у нагоді у разі святкування дня народження, Нового року або будь-якої іншої урочистої події.

Табуретки були підглянуті в одній із квартир тут

табуретки гудзики

Зберегти та поділитися:


Читайте також:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *